Jaka reklama lepsza?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Jaka reklama lepsza?

Postautor: sebapiek » 15 lip 2016, 12:54

Wydaje mi się, że obecnie najbardziej skuteczna jest reklama internetowa, ale oczywiscie w zależności od tego jaka jest grupa docelowa Twojego biznesu. W moim przypadku reklama internetowa była strzałem w dziesiątkę, pozyskałem sporo nowych klientów, ale np. banery na mieście też całkiem dobrze mi się sprawdzały :p
sebapiek

Postautor: Krystyna6 » 28 lip 2016, 10:32

Ja z kolei jestem zdania, że marketing mobilny to przyszłość i nim warto się zainteresować. Wiadomości sms nie są głupim rozwiązaniem, w końcu to najszybszy sposób na dotarcie do klienta. Może na razie popularność takiej formy promocji nie jest największy, ale wydaje mi się, że przyjdzie czas kiedy zostanie doceniony.
Krystyna6

Postautor: Tomek12 » 29 lip 2016, 8:59

Jak dla mnie reklama w internecie jest ważniejsza. Teraz większość z nas jednak wchodzi w neta, by znaleźć informacje i coś kupić. Dlatego warto jest zainwestować w dobrą agencję medialną, która zajmie się takimi rzeczami jak: social media, czy pozycjonowanie. Osobiście polecam: http://testimo.pl/kampanie-seo-sem/pozycjonowanie/
Tomek12

Postautor: guntaj » 03 sie 2016, 16:32

to zależy jaka branża, jaki produkt.. nie da się tak ustalić jednoznacznie gdy nie wiemy o co pytasz :)
Generalnie obecnie bardzo dobrą formą reklamy jest udział w targach branżowych ze względu na masy ludzi którzy na takie eventy przychodzą. Najlepsze tego typu imprezy odbywają się w Krakowie w EXPO a teraz z tych najbliższych to np. targi EUROTOOL w październiku. Są to targi związane z innowacją a dokładnie targi obrabiarek i urządzeń do obróbki materiałów, tylko tak jak mówie nie znam twojej branży więc ciężko mi sprecyzować
guntaj

Postautor: bergss » 05 sie 2016, 10:42

Ja na stałe chciałbym rozpocząć współpracę z producentem materiałów reklamowych takich jak stojaki, standy kartonowe, regały czy ekspozytory. Dobre opinie słyszałem o firmie Oficyna 97 i zamierzam ją poważnie wziąć pod uwagę.
bergss

Postautor: Neflex » 22 sie 2016, 11:25

Lepsza jest prawdopodobnie interentowa, ale i z tradycyjnej warto korzystać. Moje banery jak najbardziej spełniają swoją rolę należycie i sprwadzają do mnie klientów. Drukuje je w drukarni internetowej http://diamond-druk.pl/
Neflex

Postautor: bukowska6 » 22 sie 2016, 15:53

Najważniejsza w dzisiejszych czasach jest reklama w Internecie, poza tym warto inwestować w mobilne formy promocji, ponieważ to najszybszy sposób na to, aby dotrzeć z wiadomością do klienta.
bukowska6

Postautor: Zygmunt » 03 wrz 2016, 20:39

Jeżeli ktoś z Was zastanawia się nad mobilnymi formami promocji, rzućcie okiem na https://serwersms.pl znajdziecie tam raport dotyczący komunikacji SMS, firma prowadzi badania od 4 lat. Moim zdaniem masowa wysyłką smsów ma szansę się sprawdzić, jeżeli wiadomości są kierowane do odpowiednich osób. Platforma serwersms jest praktyczna, można wybrać sobie odpowiedni pakiet, działania są zautomatyzowane.
Zygmunt

Postautor: Agatinka87 » 07 wrz 2016, 9:13

Zastanawiam się czy w dobie dzisiejszej komputeryzacji i tak powszechnego internetu w naszym życiu jest sens reklamować się jeszcze w tradycyjny sposób lokalnie? Jestem z Łodzi, chcę otworzyć w końcu swój salon fryzjerski. Znalazłam firmę, która specjalizuje się w szyldach, tablicach reklamowych http://developzone.pl/, czyli taki rodzaj reklamy o którym myślałam od początku. Czy lepiej zainwestować w reklamę w internecie, na facebooku?
Agatinka87

Postautor: Fran » 13 wrz 2016, 23:20

Oczywiście, że warto reklamować się również tradycyjnymi sposobami. Grunt to mieć różnorodną strategię marketingową, tylko wtedy można przeprowadzić skuteczną kampanię.
Fran

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać