Jaka reklama lepsza?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Jaka reklama lepsza?

Postautor: Rachela » 17 wrz 2016, 16:42

Mobilne reklamy są ważne, zobaczcie jak szybko rozwija się technologia. Większość z nas korzysta teraz z urządzeń przenośnych. U mnie dobrze sprawdzają się powiadomienia sms, wykorzystujemy je do informowania klientów o zamówieniu. Wiele sklepów internetowych inwestuje w takie działania.
Rachela

Postautor: K_Sammet » 23 wrz 2016, 8:30

Najważniejsza jest dobrze wyglądająca strona internetowa, trafna identyfikacja wizualna, w szczególności logo i ogólnie wszystko, co rozgrywa się w sieci. Dlatego radzę postawić jednak na taką formę reklamy. Warto zwrócić się w tym celu do agencji reklamowej. Sama korzystałam z usług takiej firmy, przede wszystkim pod względem projektów graficznych. Mogę Ci ją polecić https://aid.lublin.pl/
K_Sammet

Postautor: Kora_K » 26 wrz 2016, 7:58

Strona internetowa jest teraz podstawą. Aby sie wyróżnić pomyśl o jakieś innej formie reklamy. Ulotki i foldery są oklepane. Może swoim klientom będziesz pakować zakupy do toreb papierowych? Jeśli będziesz postrzegana jako eko, będzie to tylko plus dla Ciebie. Ja zamawiam torby papierowe z moim logiem ze strony https://www.eko-ue.pl/. Bardzo polecam :)
Kora_K

Postautor: Darias » 01 paź 2016, 20:45

Internet to wiadomo, ale tradycyjne metody tez jeszcze działają, np. u nas sprawdza się oklejenie samochodu. U nas solidnie zrobiła to firma Parys http://parys-wroclaw.pl/ Banery czy plandeki też mają sens.
Darias

Postautor: Darias » 01 paź 2016, 20:47

Internet to wiadomo, ale tradycyjne metody tez jeszcze działają, np. u nas sprawdza się oklejenie samochodu. U nas solidnie zrobiła to firma Parys z Wrocławia. Banery czy plandeki też mają sens.
Darias

Postautor: leeloo » 20 paź 2016, 8:53

Według mnie świetnym pomysłem na promocję firmy, czy produktów, jest branie udziału w targach oraz innych wydarzeniach, które często są organizowane w galeriach handlowych. Wystawienie stoiska promocyjnego oraz przedstawienie na żywo produktów jest bardzo dobrym i skutecznym rozwiązaniem. Ja spacerując po galeriach często zwracam uwagę na takie stoiska i chętnie z nich korzystam, bo często oferują jakieś zniżki, lub nawet darmowe zabiegi, lub próbki produktów. Tylko, żeby wystąpić z takim stanowiskiem trzeba je najpierw posiadać. Przepiękne stoiska promocyjne robi http://www.berkano.pl/, wystarczy zajrzeć na ich stronę i sobie pooglądać. :)
leeloo

Postautor: andrut1 » 21 gru 2016, 11:57

słuchajcie a korzystał ktos z uslug Berkano ? www.berkano.pl to ich strona i maja tam portfolio, ogólnie zajmują sie projektowaniem i wykonawstwem stoisk handlowych, standów czy wysp. to sie chyba nazywa systemy POS, jakie jest wasze zdanie? warto taką reklame np na targi czy cos? :)
andrut1

Postautor: whiterose12 » 22 gru 2016, 13:42

adwords + seo - najlepiej
whiterose12

Postautor: Milka » 06 lut 2017, 9:42

Wszystko zależy od branży i budżetu jaki chcemy na to poświęcić. Reszta to tylko wybór odpowiedniej strategii. Osobiście uważam, że najlepiej sprawdza się pozycjonowanie połączone z dobrą kampanią adwords. Również dobrze zaprojektowana strona firmowa, odpowiednio zoptymalizowana ma bardzo duże znaczenie. No i musi być responsywana - Google nie podniesie pozycji strony jeżeli nie spełnia ona tego podstawowego wymagania. Dobrze jest też inwestować w bloga firmowego i w fanpage na FB. Można te działania zlecić kilku firmom- ale po co? Agencja interaktywna zajmuje się wszystkimi tymi działaniami - od stworzenia strony internetowej po jej wypromowanie w internecie. Jedną z takich firm jest solv.pl, która bardzo profesjonalnie podeszła do tematu promując moją stronę. Minus jest taki, że na wszystkie działania trzeba czasu, żeby w końcu zobaczyć efekty. Plus natomiast jest taki, że te efekty potem utrzymują się w czasie. Pierwsze widoczne efekty były w adwords, na efekty pozycjonowania musiałam czekać dłużej, ale teraz - w perspektywie czasu - inwestycja mi się zwróciła i jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
Milka

Postautor: creee » 10 lut 2017, 12:05

idealnym rozwiązaniem byłoby połączenie obu sfer, ale jeśli już trzeba wybrać to zdecydowałabym się na internet. gwarantuje większy zasięg za mniejsze pieniądze
creee

PoprzedniaNastępna