Jaką depilację stosujecie ?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Jaką depilację stosujecie ?

Postautor: Kara887 » 16 gru 2017, 11:32

Osobiście marzę już od dawna o depilacji laserowej. O ile zimą nie bardzo się przejmuję, czy moje nogi są idealnie gładkie, a tyle latem często wpadam w panikę. W związku z czym rozważam wizytę z Skonlogica we Wrocławiu. Przeprowadza się depilację laserową przy wykorzystaniu lasera diodowego o dużej skuteczności, w związku z czym chętnie skuszę się na taką opcję:).
Kara887

Postautor: paulinafrydkowska » 18 gru 2017, 11:52

Ja sama od wielu lat korzystam z kosmetologiaszczecin.pl depilacji laserowej i muszę powiedzieć, że ten kto wymyślił te urządzenie to powinien dostać wielką nagrodę. W końcu nie muszę się golić praktycznie co kilka dni by mieć piękne i gładkie ciało. Jednak warto dziewczyny chodzić do znanej kosmetyczki bo tylko wtedy osiągniemy zamierzony skutek.
paulinafrydkowska

Postautor: Anka » 09 lut 2018, 16:57

Depilacja laserowa to najlepsza możliwa opcja. W zeszłym roku zrobiłam sobie zabiegi depilacji laserowej na łydki w Vici Clinic w Krakowie, do dziś włoski nie odrastają. Mam święty spokój. Zabiegi nie bolały więc tego też nie musicie się obawiać.
Anka

Postautor: Marzena » 07 kwie 2018, 4:09

Zachęcam każdego do spróbowania zabiegów depilacji laserowej. Możecie wybrać się do Vici Clinic w Krakowie - oni wykonują te zabiegi najwyższej klasy laserem Light Sheer Duet. Taki laser usuwa także jasne i cienkie włosy.
Marzena

Postautor: lili » 10 kwie 2018, 9:29

Najdelikatniejsza jak się tylko da, ja mam niestety atopowe zapalenie skóry no i niestety muszę uważać, co prawda mam fajne kosmetyki z atopis.pl, ale ogólnie unikam rzeczy, które drażnią moją skórę.
lili

Postautor: górnolotna » 16 kwie 2018, 8:59

Ja korzystam z usług toruńskiego gabinetu Endomed, gdzie dysponują najnowszym laserem diodowym. Muszę przyznać, że już po pierwszej sesji było widać efekty. Poza tym ta metoda jest bezbolesna i pozwala na pozbycie się całkowicie włosów (epilacja).
górnolotna

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie