Gdzie zorganizowac wesele

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Gdzie zorganizowac wesele

Postautor: Alefoka » 14 sty 2018, 18:57

Ja wybrałam niewielką salę z hotelem. Nasze wesele nie będzie duże, ale za to wszyscy przyjezdni, więc zależało nam na noclegu.
Alefoka

Postautor: katja2 » 14 sty 2018, 23:48

My nasze wesele mielismy w Starej Zajezdni. Rewelacyjny lokal w super lokalizacji. Przyjęcie było naprawde udane , wszyscy goscie sie swietnie bawili :) No i my oczywiscie też :D
katja2

Postautor: Lolek » 28 sty 2018, 1:26

Jeśli byście szukali też dobrego zespołu czy dja to może wam pomóc agencja muzyczną Art Margot, my właśnie z nich korzystaliśmy i na ostatnią chwilę znaleźli nam muzyków i to naprawdę fajny zespół. Oni tez nam zorganizowali naukę pierwszego tańca.
Lolek

Postautor: emdzej » 28 sty 2018, 17:12

Mam podobne do waszego zdanie. Jednak potrzeba więcej szczegółów by wyrazić swoje na ten temat.
Bo tak naprawdę każdy z nas pragnie tylko jednego: wiedzieć, że jest dla kogoś ważny.Że bez niego czyjeś życie byłoby uboższe.
Awatar użytkownika
emdzej

Postautor: szata1 » 12 mar 2018, 22:00

My mieliśmy swoje w Venge w Łodzi. Warto robić tam wesela bo jest przecudownie! Na prawdę super jedzenie i obsługa na wysokim poziomie.
szata1

Postautor: aneczka5 » 26 kwie 2018, 9:05

My zarezerwowaliśmy salę w restauracji instalacje art bistro w zamku ujazdowskim w warszawie. W środku jest tam pięknie, bo to zamek i maja dostęp do ogródka, więc mozna wyjść i odetchnąć.
aneczka5

Postautor: Florka3 » 26 kwie 2018, 9:07

My z kolei zdecydowaliśmy się na Chatę z Zalipia w Sarnowie. Piękne i eleganckie miejsce, które spodobalo nam sie od samego początku.
Florka3

Postautor: erym » 26 kwie 2018, 9:08

Ważne jest rownież jedzenie na weselu i my na przykład zamawialiśmy firmę cateringową Catering arts, ktora przygotowała dla nas cieple dania i wszystko było naprawdę pyszne.
erym

Postautor: Celyna » 04 maja 2018, 9:08

My zarezerwowaliśmy sobie salę w Chacie z Zalipia w Sarnowie. Piękna i elegancka sala, wręcz idealna na przyjęcia weselne. Bardzo nam się spodobała i goście równiez sa zadowoleni.
Celyna

Postautor: honey456 » 16 maja 2018, 13:14

Powiem szczerze my wraz z narzeczonym zdecydowaliśmy sie na Venge w Łodzi, bardzo nam się podoba ta sala, słyszeliśmy, że jedzenie także bardzo dobre. Generalnie bardzo spoko tam się wydaje. Mam nadzieje, że wesele nam się uda:)
honey456

PoprzedniaNastępna