Atopowe zapalenie skóry

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Atopowe zapalenie skóry

Postautor: misia3 » 02 sty 2018, 0:07

A wypadały wam później włosy? Bo mi okropnie! Nie mogłam sobie poradzić, dopiero bratowa poleciła mi plastry dermastic. NIe wiedziałam na początku za bardzo o tym nic, bo jakaś innowacja, ale naprawdę mi pomogły!
misia3

Postautor: wiwi » 15 sty 2018, 14:20

Generalnie ja wiem, że to jest ciężki temat, zwłaszcza jak się choruje kilka lat ale tak sobie myślę, że może kosmetyki z olejem konopnym w składzie by pomogły? Ja takie kupuje w nasionamari i sa super, bardzo mi pomagają i moja skóra dzięki nim dobrze wygląda.
wiwi

Postautor: Karolinakos_ » 22 sty 2018, 11:58

Lekarz przepisała mi maść Protopic, jest niezawodna, ale niestety strasznie droga :(
Awatar użytkownika
Karolinakos_

Postautor: anitalesz » 13 lut 2018, 13:31

Na atopowe zapalenie skóry rewelacyjne są komsetyki z atopis. One są idealnie stworzone, dzięki nim u mnie jest zdrowa skóra. Pięknie łagodzą zaczerwienienia wszystkie. Używam regularnie.
anitalesz

Postautor: benia » 08 lip 2018, 21:28

Teraz jeszcze próbuję mieszanki, masła shea , wosku pszczelego no i olejku ze słodkich migdałów, dzięki niej mój syn nie ma bardzo suchej skóry, ale fakt że nas nie dotyka azs..
Awatar użytkownika
benia

Postautor: roma4 » 11 lip 2018, 6:41

Na atopowe zapalenie skóry u mnie rewelacyjnie sparwdzają się kosmetyki z atopis.pl one są jakby stworzone właśnie do pielęgnacji takiej skóry. Świetnie łagodzą wszelkie zaczerwienienia. Moim faworytem jest ten: atopis.pl/produkty-3/intensive-cream-krem-natluszczajacy-do-twarzy-i-ciala/ używam go regularnie i bardzo dobrze mi się sprawdza.
roma4

Postautor: Karotex » 11 lip 2018, 16:09

Myślę, że warto udać się do dermatologa. On konkretnie zajmie się Twoim problemem. Nie ma sensu samemu starać się czegoś zrobić, bo nie każdy preparat będzie odpowiedni dla Ciebie. Lekarz przepisze Ci konkretną rzecz i to na bank pomoże ;) Pozdrawiam!
Najlepszy blog kosmetyczny https://e-pomadka.pl
Karotex

Poprzednia