walka z alergia

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: walka z alergia

Postautor: misia12 » 12 cze 2018, 8:10

A czy ktoś z was próbował ozonowania? Trafiłam ostatnio na informację o firmie Airozone i z tego co wyczytałam to ozonowanie ma pomóc usunąć kurz. Ja mam alergię na roztocza, czy to ma szansę mi pomóc?
misia12

Postautor: wiciejka » 12 cze 2018, 8:47

pomoże, ja męczę się z alergią już z 10 lat pewnie i odkąd zaczęłam ozonować co jakiś czas to lepiej mi się oddycha. ozon usuwa kurz, roztocza i jakieś inne pyłki z powietrza więc alergenów brak ;) spróbuj, Airozone robili ozonowanie w firmie u mojego teścia i szef był zadowolony.
wiciejka

Postautor: korek » 13 cze 2018, 9:52

To w firmach też ozonowanie można zrobić ?
korek

Postautor: Bogdan » 13 cze 2018, 10:08

[quote="korek"]To w firmach też ozonowanie można zrobić ?[/quote]

Jasne. Airozone ozonują właśnie w firmach, u mnie w biurze byli i w przedszkolu córki ;) w sumie to nawet polecane jest ozonowanie w firmach i miejscach gdzie dużo ludzi jest codziennie, bo wiadomo zarazki itd.
Bogdan

Postautor: wiatrak » 13 cze 2018, 10:17

a do domu lepiej kupić ozonator czy firme zamawiac, co się opłaca bardziej?
wiatrak

Postautor: Bogdan » 13 cze 2018, 10:39

Ja bym polecał firmę jednak. Oni wiedzą co i jak, ozonuje się i tak co jakiś czas więc lepiej chyba żeby zrobili to specjaliści. Szczególnie że ty już nic nie musisz robić, wychodzisz z domu a oni działają, wracasz na gotowce i czyste powietrze ;)
Bogdan

Postautor: annmors » 13 cze 2018, 13:40

Oczywiście to wszystko zależy przede wszystkim od tego, czego dotyczy ta konkretna alergia, jakie obszary atakuje. Powiem szczerze ja mam atopowe zapalenie skóry no i to ma podłoże alergiczne, ale stosuję fajne kosmetyki z atopis.pl i one mi bardzo fajnie pomagają.
annmors

Postautor: Gość » 17 lip 2018, 8:15

A to prawda. Ozonowanie najlepsze jest na kurz i roztocza. Ale jak ktoś często choruje to też warto, bo zarazki które się przynosi do domu też się usuwają. Ja ozonuję regularnie już i widzę poprawę:)
Gość

Postautor: ktosia » 17 sie 2018, 8:13

Jeśli masz problem z alergią zajrzyj na portal naturalnieozdrowiu.pl , ja tam bardzo dużo porad znalazłam przeróżnych, także na temat alergii, bardzo mi się przydają na co dzień
Awatar użytkownika
ktosia

Postautor: hdbqwid » 13 wrz 2018, 11:35

U mnie na alergię też pomaga ozonowanie. Dzięki temu lepiej mi się funkcjonuje w domu :) lżej oddycha, lepiej się czuję. Myślałam nad kupnem ozonatora, ale wygodniej jak raz na jakiś czas przyjeżdża ekipa ozonująca z Airozone. Polecam ich, bo rzeczywiście są dobrzy :)
hdbqwid

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie