Jak zrzucić wagę w krótkim czasie?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Jak zrzucić wagę w krótkim czasie?

Postautor: mikka » 23 sie 2018, 10:13

Wziąć wagę i przez okno. Szybko pójdzie :mrgreen:
Gdy­by In­ternet był re­ligią to miałby naj­większą rzeszę wyznawców.
mikka

Postautor: bijjjalas » 04 wrz 2018, 13:45

Ja zaczęłam trochę zdrowiej jeść, jem teraz produkty organiczne i bardziej naturalne. Cukier zamieniam na zdrowsze zamienniki i jak na razie chudnę i się czuję ogólnie lepiej niż wcześniej. Mam sprawdzony sklep, swojską piwniczkę, żadnych problemów nie miałam :P
bijjjalas

Postautor: gretaaaa » 12 paź 2018, 11:24

Moi znajomi w pracy zamawiają ze Swojskiej Piwniczki. Wiem, że są zadowoleni, ostatnio i ja zamówiłam sobie sok i dobry :) jeśli chodzi o zrzucanie wagi, to jak się szybko chudnie, to i szybko te kg mogą wrócić. Lepiej wolniej ale stabilniej. Ja staram się zdrowiej jeść i waga spada :)
gretaaaa

Postautor: kacperek » 08 lis 2018, 18:53

na pewno troszkę trzeba zmienić podejście do życia aby kg zrzucić. Trzeba na pewno wziąć się za jakieś ćwiczenia, zmiana nawyków żywieniowych też jest potrzebna. Ja aby wspomóc metabolizm kupiłem citrosept slim. Piję go 3 razy dziennie.
kacperek

Postautor: Igor » 15 lis 2018, 8:16

Albo szybko, albo zdrowo. Jednego z drugim się nie da. U mnie podziałało zdrowe jedzenie, krople citrosept slim codziennie i solidna porcja ruchu. Citrosept fajnie wspomaga procesy trawienne i dodaje pozytywnej energii.
Igor

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie