Rozwód - jak założyć sprawę?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Rozwód - jak założyć sprawę?

Postautor: teofilia » 06 mar 2019, 15:06

Uważam że najlepiej się wybrać do adwokata, on zajmie się pisaniem stosownego wniosku, będzie cię reprezentował w sądzie. By trafić na dobrego adwokata warto poszukać w necie Ranking Adwokatów, gdzie są najlepsi z całej polski, wiem że mają też blog prawniczy więc na pewno tez dowiesz się tam więcej.
teofilia

Postautor: Klara » 03 kwie 2019, 10:23

Najlepiej wybrać się albo do adwokata, albo do prywatnego detektywa. Albo nawet do obu. Adwokat będzie Cie reprezentować, a detektyw może pomóc w znalezieniu odpowiednich dowodów na Twojego męża, które ułatwią Ci wygranie sprawy. Wiem, że moja przyjaciółka podczas rozwodu korzystała z usług prywatnego biura śledczego Detectio, znalazła ich w internecie. Jak mi o tym powiedziała początkowo ją wyśmiałam, ale szczęka mi opadła, kiedy dowiedziałam się, że dzięki niemu bez problemu dostała ten rozwód z orzeczeniem o jego winie :o No ale wracając do tematu- warto mieć wsparcie na wielu płaszczyznach.
Klara

Postautor: elkax » 14 kwie 2019, 11:58

Trzeba mieć dowody. Ja takie zebrałam, dzięki pani detektyw Skrzypek! Jest świetna i bardzo profesjonalna
elkax

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie