Ratunku moje oczy!!

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Ratunku moje oczy!!

Postautor: sun » 23 paź 2017, 7:14

Albo może krople? Ja na takie akcje mam hialeye, poprawa jest od razu. Oczy po nich już mnie nie pieką, nie szczypią, ani nie są czerwone. No i duży plus, że są bez konserwantów, więc nawet dla alergików się nadają. Stosuję je już od dłuższego czasu, a wcześniej to różnie bywało, jak coś pyliło to wyglądałam jak królik z tymi czerwonymi oczami.
sun

Postautor: vitta » 23 paź 2017, 9:12

Dla oczu szczególnie ważne są produkty zawierające substancje, które hamują powstawanie wolnych rodników. Dużo znajdziecie ich w szpinaku, brokułach. Jak nie lubicie to można łykać lutezan, z witaminami i właśnie z cenną luteiną, jedna tabletka dziennie. Mi bardzo poprawił się wzrok, oczy nie bolą, widzę w końcu bardziej wyraźnie i ostro.
vitta

Postautor: eqad » 14 lis 2017, 12:53

vitta długo czekałaś na efekty? Słabo ostatnio widzę, szczególnie jak zarwę noc albo jak pracuję do późna, często wtedy bolą mnie oczy, czuję jakby sie szybciej męczyły, czy na to ten lutezan może pomóc?
eqad

Postautor: malenkos » 23 lis 2017, 15:55

lutezan brałem kilka miesięcy i faktycznie była poprawa, przy tego typu rzeczach trzeba działać systematycznie, mi lekarz kazał też robić proste ćwiczenia na wzrok, pełno znajdziesz takich w necie, jest nawet coś takiego jak joga oczu. wiadomo że lat zaniedbań nie da się zlikwidować a miesiąc ale na pewno warto działać bo coś się da zrobić
malenkos

Postautor: Daria » 27 lis 2017, 8:43

Ja też miałam problem z oczami , a właściwie z okiem . Miałam podejrzenie guza wewnątrzgałkowego . Musiałam zrobić badanie dna oka ( robiłam je w Dzięgielewska instytut Oka - maja tutaj tak nowoczesny sprzęt ,ze nie musiałam się specjalnie do tego badania przygotowywać ).W każdym razie wykluczono guza . A co do pogarszającego się wzroku , to może być tak że będziecie mieć początki zaćmy i wtedy żaden środek farmakologiczny Wam nie pomoże .
Daria

Postautor: toja2 » 09 gru 2017, 16:56

Nooo zaćma albo jaskra moja siostra też miała problemy z bolącymi oczami słabo widziała momentami a teraz też niby podejrzewają u niej jaskrę,musi zrobić dalsze badania itd. Więc takie nawet rzeczy niepokojące sprawdzać u okulisty.
toja2

Postautor: sun » 27 gru 2017, 22:13

Ale nie strasznie ludzi od razu, na spokojnie do okulisty i zrobić badania. A w razie czego teraz są już takie metody leczenia, że nawet spore wady da się naprawić lub zmienić.
sun

Postautor: misiakala » 13 lut 2018, 11:40

muszę poczytać o tym lutezanie, moze bym mojej babci kupila, zawsze lubila jakieś haftowanie, robienie na drutach ale mówi z ejuż za bardzo bolą ją oczy od tego, moze jakby te witaminy brała to by cos dało
misiakala

Postautor: AnjaR » 20 paź 2018, 8:05

Nie wiem u jakiego okulisty byłeś i gdzie byłeś. Jeżeli masz problem z gruczołami meiboma no to tak nieciekawie. Faktycznie dostałeś odpowiednio dobrane leki itd. Ale moze warto przejść się do jeszcze jedno lekarza ? czasami trzeba byc u 3 lekarzy żeby w końcu mieć dane schorzenie dobrze leczone. Z mojej strony polecam gabinet Dzięgielewska Instytut Oka. Bardzo dobry gabinet, rzetelne podejście do danego schorzenia jak i do pacjenta. Dysponują tez bardzo dobrym i nowoczesnym sprzętem ;)
AnjaR

Postautor: celka4 » 09 lip 2019, 15:00

Jak coś się dzieje z oczami to od razu do do okulisty, to nie są żarty! Ja chodzę do doktora Hanarza do oko akcent w Krakowie - świetny specjalista z bardzo dobrym podejściem do pacjenta
celka4

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie