Pomysł na prezent dla kobiety

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Pomysł na prezent dla kobiety

Postautor: gretka22 » 26 maja 2019, 11:31

To zalezy kto robi ten prezent kobiecie, jeśli np córka mamie to można zawsze pomyslec o zabiegach medycyny estetycznej. Tak jak np ja swojej mamie zafundowałam wypełnianie zmarszczek wokół oczu kwasem hialuronowym Restylane. Efekt świetny a mama zadowolona ;)
gretka22

Postautor: Alina » 07 cze 2019, 1:52

lol ja to jako kobieta cieszyłabym się niesamowicie z otrzymania Samsunga Galaxy s10 plus lol, telefon który przewyższa wiele innych marek pod względem spec, wydajności, wyglądu i jakości wykonania. Kocham , zwyczajnie kocham <3 ale pewnie nie dostanę w prezencie, to wezmę sobie w abonamencie play niedługo xD
Alina

Postautor: Agnes02 » 23 lip 2019, 13:01

Biżuteria zawsze się sprawdzi choćby mała bransoletka albo zawieszka, może być z Apartu :)
Agnes02

Postautor: Arbuzik » 11 sie 2019, 9:10

A może np. mały, poręczny ciśnieniomierz? Choroby serca to teraz bardzo częsta przyczyna zgonów, chrońmy nasze Panie :) Super ciśnieniomierz można kupić w sklepie Haxe - proećzny i wydajny.
Arbuzik

Postautor: majcom82 » 11 sie 2019, 16:46

Bardzo fajna jest spódniczka Tracy w kolorze mid blue. Dostępna w Cross jeansie pod nr: B 530-012. Ładnie dopasowuje się do sylwetki ciała, ma wygodny materiał jeansowy.
Ja dostałam ją od swojego chłopaka, bardzo lubię ją nosić.
majcom82

Postautor: majcom82 » 13 sie 2019, 12:53

Ja bym kupiła takie szykowne trampki:
Trampki CROSS Jeans damskie c. czarne DD2R4021 38 - znalezione na allegro.pl u użytkownika: e-trampki
Są piękne i bardzo wygodne, noszę podobne z tej samej firmy. Miło parce potem chodzić razem na letnie i jesienne spacery.
majcom82

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie