Zdrowe odżywianie

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Zdrowe odżywianie

Postautor: jolkajolasia » 13 gru 2018, 14:12

@linddaa a jadłaś może od nich tahini? Ja uwielbiam to jasne, mega jest! Wczoraj mi się skończyło i trzeba chyba zapasy uzupełnić :>
jolkajolasia

Postautor: linddaa » 13 gru 2018, 14:26

A nie. nie próbowałam jeszcze. To pasta sezamowa ? To jak będę robiła zamówienie na swojskiej to sobie zobaczę, bo lubię sezam:)
linddaa

Postautor: oliiiig » 13 gru 2018, 14:39

A słodycze dla osób co nie mogą jeść słodyczy? Ja znalazłam że karob jest spoko zamiennikiem kakao , w tej swojskiej piwniczce znajdę ? bo u siebie w sklepie nigdzie nie widziałam a chce spróbować . muszę słodycze ograniczać ale czekoladę uwielbiam
oliiiig

Postautor: grandeiuo » 14 gru 2018, 8:30

Karob jest pycha! I w swojskiej jak najbardziej jest, polecam:) w ogóle tam są tak pyszne rzeczy, że aż mam problem jak zakupy robię ;)
grandeiuo

Postautor: packa » 28 lut 2019, 17:01

A jeśli chodzi o kwasy omega takie w pełnym zapotrzebowaniu to polecacie coś co mogłoby byc i dla dzieci i dla dorosłych? Te OmegaMarine w jakim wieku już można podawać?
packa

Postautor: Pink88 » 31 lip 2019, 16:11

Bardzo zdrowie są też kiszone warzywa przede wszystkim ogórki. Czy woda z ogórków. Ja jak mam ochotę to kupuje ogórki z Krakusa, sa bardzo smaczne.
Pink88

Postautor: zezza » 13 sie 2019, 22:06

mam duzy problem z moją mamą, niedawno przeszła operację, jest osłabiona ale nie chce zmienić nic w swojej diecie, na razie dała sie przekonać do brnia witamin, w aptece mi polecono geriamoc i patrzac na skład to myśle ze to był dory zakup, jedną tabletkę tylko trzeba brać, co nie powinno być problemem dla mamy, ale co zrobić zeby jadła zdrowie.j. myślę zeby jakieś obiady jej gotować i wekować i raz na jakiś czas podrzucać
zezza

Postautor: Ross » 30 lis 2019, 23:53

[quote="Pink88"]Bardzo zdrowie są też kiszone warzywa przede wszystkim ogórki. Czy woda z ogórków. Ja jak mam ochotę to kupuje ogórki z Krakusa, sa bardzo smaczne.[/quote]
Też bardzo lubie te ogórki jak i zreszta z Krakusa, tez używam tego bulonu do zupy.
Ross

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie