Sklep internetowy z bielizną damską

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Sklep internetowy z bielizną damską

Postautor: Anna » 28 lis 2015, 17:43

Hej :) co sądzicie o kupowanie bielizny online? ja mialam obawy ale teraz nie zaluje. Trafiłam na fajny sklep http://www.sklep-biustonosze.pl/. Moge go polecic :) bardzo fajna i przyjemna obsługa no i darmowa przesyłka!
Anna

Re: Sklep internetowy z bielizną damską

Postautor: Katarzyna555 » 10 lis 2016, 9:59

Też jestem za zakupami online, kupuję spokojnie bez tłumów i straty czasu, polecam sprawdzony sklep z dobrymi cenami.
http://www.ebieliznasklep.pl/
Katarzyna555

Postautor: miszmasz789 » 07 maja 2018, 12:12

Takim typowym kobiecym sklepem jest także: e-hexe.com.pl/nowosci-200/sukienki bardzo go lubię i regularnie kupuję tam sukienki.
miszmasz789

Postautor: klarr » 09 sty 2020, 15:11

Cześć. Ja ostatnio przeglądałam sporo sklepów w internecie i spodobał mi się bardzo stanik gaia.com.pl/biustonosz-semi-soft-liliana-art-792-bs0792-gra-189246.html . Znacie może ten sklep i kupowałyście już tam? Gdzieś czytałam, że mają produkty polskich producentów.
klarr

Postautor: majcom82 » 10 sty 2020, 15:42

Co do bielizny to ja mam wypróbowaną znajomą sprzedawczynię, więc nie kupuję w marketach takich rzeczy.
Za to inne ciuchy jak spodnie, koszule, bluzki to owszem idę do sklepu ulubionego producenta stacjonarnego lub online i kupuję.
Jak coś mi odpowiada :)
Na razie kupiłam sobie spodnie jeansowe Giselle w kolorze czarnym, są wąskie w nogach, w kroju bardzo dopasowane.
Więc raczej dla osób szczupłych. Bardzo fajne jest też to w nich, że czerń dodatkowo daje wrażenie dodatkowego braku nadmiaru wagi ;)
Jeansy nie farbują, nie drą się też drażliwych miejscach typu wnętrza uda. Są dostępne do zakupu na jeans24h.pl kod prod: P 477-057
majcom82

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie