Jak dogłębnie nawilzyc skorę? Jaki zabieg?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Jak dogłębnie nawilzyc skorę? Jaki zabieg?

Postautor: benia » 17 lis 2017, 18:16

Ja w końcu się udałam do apteki, bo nic mi nie pomagało, a jak pomagało to tylko na chwilę..
Ogólnie dostałam cetaphil md dermoprotektor. I w końcu mam coś co skutecznie nawilża mi skórę.
No i nie zostaje tłusta warstwa
Awatar użytkownika
benia

Postautor: Mish » 18 lis 2017, 18:49

Dokup sobie do niego EM - emulsję micelarną, taką myjącą. Świetnie się uzupełniają i taka kompleksowa pielęgnacja dobrze robi skórze. :)
Mish

Postautor: Annna33 » 28 sty 2020, 22:53

Jeżeli chodzi o dogłębne nawilżenie skóry twarzy to polecam zabieg z kwasem hialuronowym Restylane SkinBoosters. Zabieg jest bezpieczny, a daje naprawdę dlugofalowe efekty, bo nawet do roku czasu. Czasem zaleca się wykonać z dwie serie, żeby był jeszcze lepszy.
Annna33

Postautor: Gość » 29 sty 2020, 7:40

Ja zaczęłam dużo pić i jeść zdrowo i moja skóra wygląda dużo lepiej. Polecam bloga stawkatozycie.pl
Gość

Postautor: Mcasinka » 10 lut 2020, 22:27

Są specjalne zabiegi nawilżające. Czasami dieta i odpowiednie dawkowanie wody to za mało. Często dzieje sie tak i latem i zimą gdy cera jest narazona na totalne wysuszenia od mrozu czy wiatrów. W Atelier Urody w Żarowie Pani wykonują zabieg Hydro Hyaluron wlasnie typowo nawilżający, ale co jest tutaj mega ważne - intensywnie wnika w skórę, odżywia ją i regeneruje, dzieki czemu wygląda na zdrowszą i bardziej naturalną
Mcasinka

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie