Ratunku moje oczy!!

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Ratunku moje oczy!!

Postautor: Kate » 17 lip 2019, 10:26

Luteina to podstawa, ale jeżeli dużo pracujesz przed monitorem, to nie obędziesz się bez kropli do oczu. Genialne są krople oviso z doz.pl w różnych wariantach. U mnie się sprawdzaję te intensywnie nawilżające.
Kate

Postautor: pochmurna » 31 sie 2019, 22:14

Luteinę w tabletkach tez polecam, mi bardzo pomogła na wiecznie zmęczone oczy: doz.pl/apteka/p136271-DOZ_PRODUCT_Luteina_Pro_kapsulki_60_szt.
pochmurna

Postautor: hiacynta » 02 wrz 2019, 7:21

Tabletki z luteiną owszem działają, ale nie tak od razu, jak na przykład krople. Ja kupuję oviso z doz i już po pierwszej aplikacji oczy są mniej zmęczone i nie pieką.
hiacynta

Postautor: Monika5 » 15 paź 2019, 20:35

Kurde ja już nauczyłam się sama na własnej skórze żeby nie kupować leków bez konsultacji z lekarzem. Jeśli masz takie problemy to polecam ci specjalistów w szpitalu Medicover w Warszawie. Mnie zawsze pomogą i postawią trafną diagnozę.
Monika5

Postautor: manikan » 25 paź 2019, 9:36

u mnie przy dość dużej wadzie wzroku był też ten problem, na szczęście dr Czubak w mega Lens zaradził co zrobić na bezpłatnej konsultacji przed laserowym zabiegiem na wadę wzroku. Ja jestem zadowolona fachowe podejście, dobra opieka i lokalizacja w dobrym miejscu
manikan

Postautor: leeloo » 24 mar 2020, 13:58

Też już zaczynałem odczuwać, że coś się niedobrego dzieje się z moim wzrokiem. Długo siedzę przed kompem i moje oczy są zmęczone,ostrość widzenia tez jest gorsza. Nie zbagatelizowałem tego, byłem u okulisty, zrobił badania oczu i wyszło, że przy długim siedzeniu przed komputerem muszę zakładać okulary z powłoką antyrefleksyjną, która niweluje odblaski i zwiększa kontrast widzenia. Wybrałem sobie takie lekkie i twarzowe w sklepie Optiland (optiland.pl) i zakładam. Rzeczywiście jest lepiej.
leeloo

Postautor: Tantia » 17 maja 2020, 11:12

Mój syn spadając z sosny w okresie kwitnienia zaprószył sobie oczy pyłkiem i uszkodził szpilkami drzewa. Na szczęście w porę zawieźliśmy go do Specjalistycznego Ośrodka Okulistycznego we Wrocławiu przy ul. Stawowej. Okulista troskliwie się nim zajął. Przepłukał oczy i zapuścił niezbędne krople. Dzięki niemu uniknęliśmy upośledzenia wzroku.
Tantia

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie