Tlenoterapia w leczeniu migreny?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Tlenoterapia w leczeniu migreny?

Postautor: kicik » 30 sty 2020, 14:04

Czy ktoś może stosował na bóle migrenowe tlenoterapię? Czy taka terapia działa? Wiem, że można korzystać z komór hiperbarycznych albo korzystać z koncentratora tlenu w domu. Co lepiej działa?
Awatar użytkownika
kicik

Re: Tlenoterapia w leczeniu migreny?

Postautor: patka » 03 lut 2020, 7:38

Co do migreny to nie wiem, ale wiem, że tlen podaje się osobą z nowotworem płuc i chorobami dróg oddechowych jak astma czy rozedma. Może poczytaj na ten temat albo zapytaj lekarza.
patka

Postautor: maksik » 04 lut 2020, 10:12

Zdecydowanie tak, mój maż choruje na migrenę i postanowił spróbować tlenoterapii i efekty są. W postaci rzadszych napadów, ale i łagodniejszych. Chodzi do komory hiperbarycznej. Ale ostatnio natrafiłam na 24medyczny.pl na koncentrator do użytku domowego i zastanawiam się, czy go nie kupić. Wtedy i ja mogłabym skorzystać z takiego natleniania.
maksik

Postautor: mama_kama » 29 cze 2020, 10:26

Tylko pamiętaj, że tlen to lek. Nie można niestety korzystać z tlenoterapii bez nadzoru, bo można przedawkować. Na Oterapia.pl są te sprzęty dostępne do użytku domowego. Ale bez lekarza ja bym nie próbowała. Za mało tlenu to źle ale za dużo jeszcze gorzej.
mama_kama

Postautor: be_proud » 03 lip 2020, 16:39

Sprawdź koniecznie primemedic.pl i lekarza dr Marcina Wolfingera. To właśnie tam leczyłam się z migreny i mogę powiedzieć, że po tych paru wizytach naprawdę jest dużo lepiej, ale grunt to aktualnie stałe leczenie pod okiem fachowca.
be_proud

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie