Jak wyleczyć trądzik?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Jak wyleczyć trądzik?

Postautor: Erina » 29 mar 2020, 17:39

Tak, zgodzę się, że nawet nie sam trądzik jest problemem, a tak naprawdę blizny które zostają z nami na bardzo długo (często na zawsze) ja zdecydowałam się na zabieg laserowego usuwania blizn, na szczęście trafiłam do Centrum Neonia, w Krakowie, gdzie profesjonalnie zajęli się moją twarzą. Jestem ogromnie zadowolona z efektów.
Erina

Postautor: Millka » 30 cze 2020, 16:55

Na trądzik rewelacyjne jest to lecznicze Aleppo Szamir, Przyspiesza gojenie , ma działanie antybakteryjne, przeciwzapalne, leczy znakomicie . Pomaga własnie w walce z tradzikiem, przy tym nie wysusza skóry. Można stosować na odleżyny, hemoroidy, tudno gojące się, wrzodziejące rany. a nawet na odparzenia
Millka

Postautor: be_proud » 03 lip 2020, 16:37

Ja trądzik wyleczyłam dzięki pomocy dermatologów z Centrum Medycznego ESDERM. Fachowa pomoc, od razu proponowane zabiegi i dobre leczenie. Teraz jestem w dużo lepszym stanie niż przed pierwszą wizytą, ale chodzę regularnie.
be_proud

Postautor: Honoratka » 20 sie 2020, 20:28

Dla takiej cery z problemami bardzo dobre są kosmetyki z glinką zieloną i różową, siostra właśnie używa takich z Bielendy z serii - Botanical Clays
Honoratka

Postautor: aksamitka77 » 26 sie 2020, 18:34

Znajoma Ovarin mi poleciła , to środek który pomaga wyregulować gospodarkę hormonalną, a często właśnie taki trądzik jest winą rozregulowanych hormonów
aksamitka77

Postautor: sówka_lucy » 27 sie 2020, 7:57

czarne mydło, mydło z olejkiem laurowym, hydrolat z róży damasceńskiej, peelingi enzymatyczne, maseczki z drożdży i sevolium z drożdżami, omijanie ostrych i słodkich przekąsek, nie palenie papierosów i nie picie alko.
Awatar użytkownika
sówka_lucy

Postautor: Elenka » 01 wrz 2020, 20:59

Na trądzik bardzo dobre jest to naturalne mydło Aleppo Szamir, To mydło lecznicze. Przyspiesza gojenie ran, działa antybakteryjnie, przeciwgrzybicznie, przeciwzapalnie. Pomaga właśnie przy trądziku, przy tym nie wysusza tak skóry jak inne kosmetyki. Można też u dzieci na odpażenia stosować, czy na odlężyny, a nawet hemoroidy
Elenka

Postautor: Jagnuchna » 15 wrz 2020, 17:45

Bardzo dobre dla młodej cery są te kosmetyki z glinką zielona z Bielendy , to seria Botanical Clays . Bardzo dobra właśnie dla cery z problemami z przetłuszczaniem się i tradzikiem,
Jagnuchna

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie