Makijaż permanentny - wasze opinie

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Makijaż permanentny - wasze opinie

Postautor: Martynka Tokarz » 21 gru 2020, 9:29

Hej dziewczyny. Ostatnio makijaż permanentny zrobił się popularny, większość moich znajomych ma przynajmniej brwi permanentne. Co myślicie o tej modzie, czy to idzie w dobrym kierunku? Nie ukrywam, że sama chętnie bym zrobiła brwi, później może coś jeszcze.. Podobno spora wygoda. Jak macie jakieś sprawdzone miejsca w Warszawie gdzie zrobić taki makijaż to chętnie wysłucham. no i ogólnie wasze opinie odnośnie makijażu permanentnego :)
Martynka Tokarz

Re: Makijaż permanentny - wasze opinie

Postautor: Alpaka_ » 25 gru 2020, 22:29

Oj tak, wygoda jest niesamowita. Prawie codziennie malowałam brwi i po zrobieniu makijażu - ulga. Już nawet nie chodzi o zaoszczędzony czas, tylko o sam komfort. Naprawdę polecam zrobić sobie makijaż jak jeszcze się zastanawiasz :)
Alpaka_

Postautor: Martynka Tokarz » 27 gru 2020, 18:53

Ok, a gdzie robiłaś? I drugie pytanie, jak oceniasz swoje brwi teraz? Nie szkoda było naturalnych?
Martynka Tokarz

Postautor: Alpaka_ » 06 sty 2021, 19:13

Brwi zdecydowanie bardziej mi się podobają teraz. Na początku myślałam podobnie jak ty, ale szybko się przekonałam. Moi znajomi też chwalą, że bardzo ładny. robiłam w salonie pigmentacji Newlook's.
Alpaka_

Postautor: Martynka Tokarz » 08 sty 2021, 16:41

Ok, bede pytać o ten salon znajomych, jeszcze na innym forum też dałam zapytanie i czekam na odp.
Martynka Tokarz

Postautor: mammamiaa » 10 sty 2021, 17:02

Alpaka_ pisze:
> Brwi zdecydowanie bardziej mi się podobają teraz. Na początku myślałam podobnie jak
> ty, ale szybko się przekonałam. Moi znajomi też chwalą, że bardzo ładny. robiłam
> w salonie pigmentacji Newlook's.

Również polecam !! Byłam na makijażu permanentnym i bardzo często tam chodzę do kosmetyczki.
mammamiaa

Postautor: Martynka Tokarz » 15 sty 2021, 20:16

już umówiona jestem, temat do zamknięcia :) dziekuje za polecenie.
Martynka Tokarz

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie