Gdzie zorganizowac wesele

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Gdzie zorganizowac wesele

Postautor: albina » 16 lis 2019, 18:13

Świetne miejsce na zorganizowanie udanego wesela to jest np. Restauracja Biały Dom w Czerwonce na Śląsku. Miejsce bardzo klimatyczne, naokoło przepiękne tereny. No nic tylko jechać i się hajtać haha
albina

Postautor: Maja76 » 28 lis 2019, 9:30

Fajnym miejscem w Warszawie na wesele jest Instalacje Art Bistro w Zamku Ujazdowskim. Wyjątkowy klimat, śliczna sala i bardzo smaczne jedzenie.
Maja76

Postautor: Justa » 10 gru 2019, 11:50

Powiem tak, jeśli jesteście z okolic Radomia, głowę daję, że nie znajdziecie bardziej urokliwego, piękne miejsca niż Pałac Domaniowski. Ja byłam w wielu miejscach, na różnych targach ślubnych przed moim weselem, ale to miejsce mnie oczarowało. Obsługa wesela również zasługuje na pochwały :)
Justa

Postautor: Oliwka » 09 sty 2020, 12:21

W Warszawie niesamowite wesela są w Instalacje Art Bistro. Widziałam zdjęcia z tego miejsca i się zakochałam!
Oliwka

Postautor: kikki » 23 lut 2021, 0:49

W naszym przypadku sprawdził się hotel Milord w Pułtusku, to bardzo fajny hotel w angielskim stylu, z klimatycznym ogrodem. Pod każdym względem wspaniale się sprawdzili, mają doskonałą obsługę, pyszną kuchnię no a w pokoju dla nowożeńców jest łoże z baldachimem i lustrami plus wanna z hydromasażem, także są prawdziwe luksusy :)
kikki

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie