Jakie znacie sposoby na walkę z migreną?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Jakie znacie sposoby na walkę z migreną?

Postautor: Gość » 28 lis 2018, 8:43

A jak to wygląda? Taka terapia?
Gość

Postautor: Gość » 28 lis 2018, 9:41

W ATAmed gdzie chodziłam leży się w komorze i wdycha tlen, można sobie czytać nawet. Bardzo przyjemne. Ja się zawsze relaksowałam :D nic nie boli, nie ma co się bać. Super sprawa.
Gość

Postautor: liska » 03 gru 2018, 11:44

Wiem, ze na pewno stres nasila tego typu bóle, moja mama od wielu lat cierpi na migreny, jak już ją dopadnie to bierze nervomix control, kładzie się i odpoczywa, zasłania zasłony bo drażni ją wtedy światło, jak poleży trochę to ból odchodzi i da się funkcjonowąc. Okre przedświąteczny na pewno jest dużo bardziej stresujący, bo niestety na jej głowie przygotowania, nie mam jej jak pomóc w ogarnięciu domu i wie że mama jak co roku to mocno przeżywa, chociaz jej mówię zeby sobie to wszystko odpuściła
liska

Postautor: salwa » 20 gru 2018, 9:41

Hej, właśnie widziałam, że dużo osób pisało, że na migrenę dobra jest tlenoterapia. Mogłabyś coś wiecej napisać jak wygląda taki zabieg w atamedzie?
salwa

Postautor: Promotor » 20 gru 2018, 16:27

Moim zdaniem trzeba doradzić się znajomych w tej kwestii. Powinno to pomóc.
Bezpowrotnie stracona jest każda chwila, której nie wypełnia miłość.
Awatar użytkownika
Promotor

Postautor: Gość » 04 sty 2019, 8:41

[quote="salwa"]Hej, właśnie widziałam, że dużo osób pisało, że na migrenę dobra jest tlenoterapia. Mogłabyś coś wiecej napisać jak wygląda taki zabieg w atamedzie?[/quote]

Hej:) ja też chodziłam do atamedu. Ogólnie zabieg jest przyjemny, leżysz sobie i wdychasz tlen, możesz się zrelaksować, posłuchać muzyki, poczytać, to taki czas dla Twojego zdrowia, dla Ciebie. A efekty są super, mi pomogło z oparzeniem, miałam jakieś stany zapalne, a po wizytach w komorze w końcu się zagoiło :)
Gość

Postautor: Kamila » 18 sty 2019, 17:38

Ciekawym rozwiązaniem być może byłoby zastosowanie lamininy. Możesz nieco więcej poczytać o skutkach działania tego preparatu: https:/ laminina-opinie.pl/
Kamila

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie