Jakie znacie sposoby na walkę z migreną?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Jakie znacie sposoby na walkę z migreną?

Postautor: Gość » 21 sie 2018, 13:49

Dobre efekty przy migrenie przynosi zażywanie olejku konopnego. Na ... można kupić dobry, z atestami.
Gość

Postautor: maksik33 » 21 sie 2018, 15:59

A czy na takie zabiegi tlenem trzeba chodzić do ośrodka, czy np. można korzystać z koncentratora tlenu w warunkach domowych? Babcia ma koncentrator oterapia OLV-B1 i nie było by problemu by z niego korzystać. Oczywiście wiem, że tlenoterapia powinna być skonsultowania z lekarzem. Ale ciekawa jestem czy takie urządzenie tu również spełni swoją funkcje.
maksik33

Postautor: joann2 » 30 sie 2018, 9:05

z tlenoterapią na migrenę to prawda! Ja na nią cierpię i komora bardzo mi pomaga. Gdybyście szukały to w ATAmedzie są bardzo dobre usługi. :) Czasami tabletki już nawet nie pomagają...
joann2

Postautor: milena3 » 12 wrz 2018, 8:46

Komora hiperbaryczna naprawdę bardzo pomaga na migrenę! Teraz przeprowadziłam się do Warszawy i na pewno skorzystam z atamedu skoro polecacie :)
milena3

Postautor: Rybecka » 03 paź 2018, 13:20

A może suplementacja? Zaznaczam od razu, ze sama nie stosowałam na migrenę, ale zawsze to jakiś sposób – widziałam taka kategorię w mojej hurtowni Firma Relax. Oni maja dobrej jakości kosmetyki, więc pewnie z suplementami jest to samo – ale najpierw radze przeczytać więcej na temat suplementów i migreny. Może ktoś stosował je właśnie na nia?
Rybecka

Postautor: Gość » 01 lis 2018, 12:00

Świetny będzie olej cbd, bardzo dobrze radzi sobie z bólem i napadami migrenowymi ...
Gość

Postautor: nina23 » 05 lis 2018, 6:54

mnie bardzo pomogło na migrenę komora hiperbaryczna - przyznam szczerze, że efekty rewelacyjne! Po każdym zabiegu czuję się o wiele lepiej! :) W Warszawie to rzeczywiście ATAmed jest bardzo dobrą placówką, bo się w tym specjalizują :)
nina23

Postautor: Milka » 22 lis 2018, 8:07

Ja do żadnych komór nie chodzę. Przy migrenie stosuję tylko leki - u mnie to excedrin. 2 lata temu jak byłam u lekarza z powodu migreny (trwała 3 dni - siedziałam w domu, z zasłoniętymi oknami, aż w końcu poszłam do lekarza) to dostałam leki, które miałam brać przez miesiąc. Nie pamiętam teraz ich nazwy, ale była to swego rodzaju "terapia". Przez miesiąc je brałam i potem częstotliwość migren ustąpiła. Teraz są stosunkowo rzadko i są też lżejsze i tabletki pomagają. Jak znów zacznę mieć problemy z częstymi migrenami to wrócę po te leki, ale na razie radzę sobie bez.
Awatar użytkownika
Milka

Postautor: habzka » 22 lis 2018, 13:51

próbowaliście melisy na migrenę? Zauważyłam u siebie, że jak się bardziej stresuję to bardziej głowa mnie boli, ores przedświąteczny to u mnie w pracy niezły kocioł, nervomix control biorę codziennie bo nie wyrabiam na zakrętach, a jak zaczynam się mocno spinać to i głoa zaraz zaczyna mnie boleć z nerwów
habzka

Postautor: kamilas » 27 lis 2018, 12:36

mnie też tlenoterapia pomogła, nie spodziewałam się takiego efektu...lepiej działa niż niejedna tabletka. ATAmed bardzo dobre miejsce, byłam i polecam:)
kamilas

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie