Czy warto wstrzykiwać botox?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Czy warto wstrzykiwać botox?

Postautor: halinka » 23 gru 2017, 18:47

ja bym nie radziła. Naprawdę dużo naszych defektów można ukryć stosując bardzo dobrej jakości kremy. Ja jak wstydziłam się worków pod moim oczami, to nie leciałam od razu do chirurga, tylko do apteki po krem Remescar. Szybko daje efekty i nie muszę się niczego już wstydzić, czy się jakoś ukrywać.
halinka

Postautor: Paulina222 » 16 sty 2018, 13:37

Wstrzykiwanie botoksu jest operacją, a zatem może mieć swoje skutki uboczne. Czy warto aż tak ryzykować? Po co tracić zdrowie. :)
Awatar użytkownika
Paulina222

Postautor: anitalesz » 18 sty 2018, 8:47

Ja ostatnio byłam na tym zabiegu w mojej ulubionej klinice w Dermedice w Krakowie i jestem bardzo zadowolona z efektów, moim zdaniem, jeśli masz się czuć lepiej, na prawdę warto.
anitalesz

Postautor: Olga » 21 sty 2018, 14:37

Uważam, że zabieg sam w sobie nie jest niczym strasznym. Warto sie zastanowić i wypróbować princessacademy.com.pl/zabiegi/medycyna-estetyczna/likwidowanie-bruzd/ Efekty widoczne juz po kilku zabiegach. Ceny stosunkowe na nasze kieszenie.
Olga

Postautor: malina » 21 sty 2018, 21:02

ja poszłam na wygładzadzanie zmarszczek do studioelix.pl i jestem bardzo zadowolona :)
malina

Postautor: Darias » 27 sty 2018, 18:44

Botoks to nie, to za poważna sprawa jednak, ale nie boję się używać kwasu hialuronowego, to jednak lżejszy kaliber, kwas hialuronowy i tak występuje naturalnie w organizmie. Chodzę czasem na zabiegi wypełnienia zmarszczek do salonu Beloved w Olsztynie, tam mam zaufaną panią kosmetyczkę, więc oddaję się w jej ręce i wiem, że wie co robi a ja będe potem ładnie wyglądać.
Darias

Postautor: maggie3 » 08 lut 2018, 23:52

No tutaj to przecież wszystko zalezy do twojeg umiaru tak naprawde, i od gabinetu.ja akurat miałam botoks wstrzykwiany w dermedice w krakowie i wyglądały moje usta bardzo naturalnie
maggie3

Postautor: nikkii » 02 maja 2018, 20:25

Ja planuje sobie wstrzyknąć botox w czoło, bo powoli zaczynają się u mnie tworzyć zmarszczki, co jest dla mnie nie do zniesienia. Myślę że wszystko jest dla ludzi, byle tylko mieć umiar i nie zrobić z siebie kosmity.
nikkii

Postautor: lidia » 25 maja 2018, 8:29

jasne, że wszystko dla ludzi, czemu sobie nie pomóc :D ja zapisałam się na easylift, to zabieg nićmi stałymi i działa podobnie jak lifting, ale bez operacji i efekty są subtelne, naturalne. Teraz ten zabieg można tylko u dr Strzałkowskiego w Warszawie, byłam u doktora na konsultacji i wywarł na mnie pozytywne wrażenie, kompetentny człowiek z wiedzą:) nie mogę się już doczekać zabiegu i efektu:)
lidia

Postautor: Ulka123 » 25 maja 2018, 15:45

szczerze mowiąc to ja od botoksu zdecydowanie wolę wybrać tzw wampirzy lifting z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego, który już miałam w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie. I z efektów jestem bardzo zadowolona ;)
Ulka123

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie