Czy warto wstrzykiwać botox?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Czy warto wstrzykiwać botox?

Postautor: agnes29 » 27 maja 2018, 20:36

Szczerze powiedziawszy to według mnie to to nie, ale to każdy różnie myśli. Ja to staram się ogólnie dbać, mam skórę atopową , uzywam na razie fajnych kosmetyków z atopis.pl, są one idealnie dostosowane do mojej skóry. Generalnie używam od kilku miesięcy.
agnes29

Postautor: Mcasinka » 17 cze 2018, 20:36

Pewnie ze warto jesli ktos czuje taka potrzebe to w tej chwili juz naprawde nie ma sie czego obawiac. Botoks azzalure to jedna z najczesciej stosowanych metod wypełniania zmarszczek... ktora nie uchodzi za cos niebezpiecznego jesli chodzi o zdrowie. Umow sie na konsultacje do Doktora Konrada Lewandowskiego na miejscu dokladnie omowi przebieg zabiegu - ja wyszlam z gabinetu po konsultacji przede wszystkim uspokojona i pelna optymizmu. Najwazniejsze to miec zaufanie do swojego lekarza, a doktor widac ze sie zna na rzeczy
Mcasinka

Postautor: Haniaa » 27 cze 2018, 17:23

ja też jestem za metodami , które sa bezinwazyjne . Jestem po wampirzym liftingu w dzięgielewska Instytucie oka ;) Bardzo polecam to miejsce do zabiegow ze względu na profejsonalizm oraz miła atmosferę.
Haniaa

Postautor: Annade » 26 lip 2018, 11:05

Ja raczej bym tego nie wstrzykiwała. Jak chcesz sobie poprawić wyglad to bardziej bym poszła w wampirzy lifting .Trafiłam do zaufanej kiniki Dziegielewska Instytutu Oka w warszawie i tutaj miałam przeprowadzony zabieg ;) Poprawiłam sobie okolice czoła;)
Annade

Postautor: frytownica » 22 sie 2018, 10:05

JA uważam, że zawsze warto sobie pomagać odpowiednimi kremami na nasze różne problemy skórne. Sama jak zauważyłam u siebie cienie pod oczami to poszła do apteki zapytać o jakiś dobry krem. I tam pani poleciła mi zakup Remescaru, kupiłam, wypróbowałam i po kilku dniach zauważyłam znaczną poprawę. Serio dziewczyny, zróbcie jak ja i zaoszczędzicie sobie kasy i zdrowia
frytownica

Postautor: Gość » 22 sie 2018, 19:08

Lepiej zadbać o organizm od środka i zażywać np. olejek konopny. Na cbdidrect.pl można kupić dobry.
Gość

Postautor: boroxa » 23 sie 2018, 19:06

Jeśli ktoś myśli, że botox jest sposobem na pozbycie się zmarszczek, to jest w błędzie. Skóra staje się leniwa, a zmarszczki po 3-4 miesiącach znowu wracają. Nawet jak ktoś się ostrzykuje, to musi inwestować w dobrej jakości kosmetyki, aby odżywiać skórę. Warto stosować bardzo dobrej jakości kremy, które będą utrzymywały naszą skórę w bardzo dobrej kondycji. Ja tak właśnie robię i mogę pochwalić się gładką i zdrową skórą twarzy dzięki kremowi cetaphil da ultra
boroxa

Postautor: Julietta22 » 24 wrz 2018, 10:59

Lepiej zabieg wampirzego liftingu z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego, na który sama się wybieram do kliniki Dzięgielewska Instytutu Oka w Warszawie ;) Ja akurat mialam styczność z tą kliniką pod względem badan wzroku jak np pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego ;)
Julietta22

Postautor: alisia » 24 wrz 2018, 16:48

Osobiście nie mam nic przeciwko, sama wygładzałam zmarszczki i botoksem i kwasem hialuronowym. Jak jest dobra klinika, dobrze jest wstrzyknięte przez profesjonalistę czemu nie. Ja jeżdżę do łódzkiej kliniki Dermed do dr Doroty Żukowskiej. Świetna jest
alisia

Postautor: Gość » 28 wrz 2018, 10:09

[quote="lidia"]jasne, że wszystko dla ludzi, czemu sobie nie pomóc :D ja zapisałam się na easylift, to zabieg nićmi stałymi i działa podobnie jak lifting, ale bez operacji i efekty są subtelne, naturalne. Teraz ten zabieg można tylko u dr Strzałkowskiego w Warszawie, byłam u doktora na konsultacji i wywarł na mnie pozytywne wrażenie, kompetentny człowiek z wiedzą:) nie mogę się już doczekać zabiegu i efektu:)[/quote]

Ja również byłam u Pana Doktora. Ciekawa jestem jak u ciebie efekty, ale u mnie bardzo fajne :) odmłodniałam :) Boję się igieł i wszystkich takich zabiegów, ale Doktor mnie uspokoił, wszystko wyjaśnił i byłam spokojna. Jestem bardzo zadowolona :)
Gość

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie