Tabletki - jak nie zapominać ich brać?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Tabletki - jak nie zapominać ich brać?

Postautor: Lone » 17 maja 2017, 16:50

Ja ogólnie jestem dość roztrzepana, więc taka aplikacja jest dla mnie wybawieniem :) Też używam Różowego Lusterka.
Lone

Postautor: sun » 18 maja 2017, 8:45

Pomocne w przypadku zapominalskich sa też pigułki, które bierze się codziennie, bez robienia przerwy, np. vibin. W opakowaniu poza pigułkami z hormonami są też tabletki placebo. Jeśli nie robi się przerwy, to łatwiej się przyzwyczaić i nie wypada się z rytmu.
sun

Postautor: pronula » 23 maja 2017, 13:39

Ha, ja znalazłam na to najlepszy sposób, spytałam się gina czy mogę zastąpić tabletki wkładką domaciczną levosert ;) żadnych przeciwwskazań nie było, to się na nią zdecydowałam. teraz nie muszę o niczym pamiętać, a ochronka działa zawsze.
pronula

Postautor: Mish » 29 maja 2017, 10:10

Najlepszy to pojęcie względne. ;) A jeśli chodzi o pamiętanie to wspomniane Różowe Lusterko, tym bardziej, że ma sporo ciekawych funkcji ta apka. :)
Mish

Postautor: wikulka » 31 maja 2017, 20:25

[quote="pronula"]Ha, ja znalazłam na to najlepszy sposób, spytałam się gina czy mogę zastąpić tabletki wkładką domaciczną levosert ;) żadnych przeciwwskazań nie było, to się na nią zdecydowałam. teraz nie muszę o niczym pamiętać, a ochronka działa zawsze.[/quote]

Po raz kolejny zapomniałam tabletki, chyba faktycznie zapytam następnym razem o tą wkładkę, strasznie jestem zapominalska :(
wikulka

Postautor: benia » 31 maja 2017, 21:07

Sam alarm niby też można ustawić, ale czasem jest zbyt wyraźny że tak powiem :D
Awatar użytkownika
benia

Postautor: monya » 27 cze 2017, 5:52

Mi to nie przeszkadza, biorę vines późnym wieczorem więc raczej nikt postronny alarmu nie słyszy a mi ta pora też odpowiada, jeszcze nie zdarzyło mi się zapomnieć o tabletce
monya

Postautor: koko90 » 15 sie 2017, 15:38

moze dobrze jest nastawić sobie budzik lub powiadomienie na telefonie ? Też biorę tabletki tak robię :)
koko90

Postautor: serafinka » 06 paź 2017, 18:44

Ja biore antykoncepcje belare i kilka innych lekow zdrowotnych. Sposob mam taki ze antykoncepcje biore zawsze rano przy kawie (tabletki leza na puszce z kawa) a reszte mam w pudeleczkach opisanych na kazdy dzien i godzine (samodzielnie wykonane z pudelka po butaach hehe), mozna tez przypomnienie w telefonie sobie ustawic
serafinka

Postautor: Maja » 20 paź 2017, 9:23

[quote="koko90"]moze dobrze jest nastawić sobie budzik lub powiadomienie na telefonie ? Też biorę tabletki tak robię :)[/quote]

Ściągnij sobie Różowe Lusterko - to taka apka dla dziewczyn i tam jest fajne przypominanie. :)
Maja

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie