Nadwaga

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Nadwaga

Postautor: Caira » 26 lut 2017, 11:55

A ja uważam, że bez sumplementów są cuda jak się człowiek rusza i ma diete po prostu. Nie mówię o diecie gdzie się je 1000 kcl dziennie. A takiej gdzie spożywamy 1800 i ćwiczymy :) Czlowiek jest szczęsliwy i chudnie.
Awatar użytkownika
Caira

Postautor: cudeńko » 11 cze 2017, 20:18

zdecydowanie jestem za wizyta u dietetyka. my tak naprawde obliczajac zapotrzebowanie kaloryczne na wlasna reke lub nawet tego nie robiac... mozemy sobie tylko zaszkodzic. probowalam naprawde wielu diet i zawsze konczylos ie tylko ostrymi zaparciami ;/ moj dietetyk stwierdzil ze mam problem z przemiana materii i polecil zaczac od kuracji dicopeg 10g i w sumie po kilku dniach rzeczywiscie zauwazylam roznice. normalnie korzystam z toalety, nie mam zadnych zaburzen... pozniej ulozyl mi jadlospis dostosowany do mojego trybu zycia. schudlam juz 5kg
cudeńko

Postautor: agata_noga_zamiata » 14 cze 2017, 10:18

A jakie zabiegi wyszczuplające i ujędrniające polecacie? Ja byłam tylko dwa razy w Medical SPA w Zielonkach, ale wydaje mi się, że tam każdy zabieg jest przeprowadzany bardzo starannie i w ogóle warto oddać się w ich ręce.
agata_noga_zamiata

Postautor: olagia » 26 cze 2017, 9:06

Czy któraś z was próbowała tych herbat odchudzajćych z big-active?? Nie mam dużej nadwai ale czuję się spuchnięta, nie raz ciężo mi zdjąć piercionek czy założyć sandały na pasku
olagia

Postautor: Ooooo » 30 cze 2017, 9:04

[quote="agata_noga_zamiata"]A jakie zabiegi wyszczuplające i ujędrniające polecacie? Ja byłam tylko dwa razy w Medical SPA w Zielonkach, ale wydaje mi się, że tam każdy zabieg jest przeprowadzany bardzo starannie i w ogóle warto oddać się w ich ręce.[/quote]

Jak byś tam faktycznie była to by ci sie nie wydawalo lol
Ooooo

Postautor: OE_Big-Active » 30 cze 2017, 9:32

olagia pisze:Czy któraś z was próbowała tych herbat odchudzajćych z big-active?? Nie mam dużej nadwai ale czuję się spuchnięta, nie raz ciężo mi zdjąć piercionek czy założyć sandały na pasku

Olagia, pozwolę sobie odpowiedzieć na to pytanie. W detoksykacji i pozbyciu nadmiaru wody z organizmu, pomocna będzie herbata funkcjonalna Big-Active 4xSuperSlim, która skutecznie wspiera procesy oczyszczania i odchudzania.

Herbaty funkcjonalne Big-Active w zależności od rodzaju wpływają na ograniczenie apetytu, podkręcenie metabolizmu, wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn oraz pomagają w utrzymaniu wagi po zrzuceniu zbędnych kilogramów. Napiszcie z jakimi problemami się zmagacie, a z przyjemnością pomogę w doborze herbaty odpowiedniego wariantu dla konkretnego przypadku. Zachęcam do kontaktu!

Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active
OE_Big-Active

Postautor: janina » 04 lip 2017, 8:33

Uważaj bo nadwaga może łączyć się z nadciśnieniem albo cukrzycą. Zbadaj sonbei cukier. Albo sama dla siebie albo u lekarza, ja mam glukometr od Diagnosis, bardzo dobrze mi się z nim współpracuje. Dostałam go za darmo podczas wizyty u diabetologa, więc jak widać warto udać się na taką wizytę :)
janina

Postautor: harmony » 04 lip 2017, 9:41

Jakie zabiegi? Szczerze to zabij mnie, nie pamiętam, jak to się nazywało. Dawno to było, na pewno miało związek z ultradźwiękami i na pewno to było w Podgórskim Domu Urody. Po zabiegu porównywałam sobie obwód talii i ud i od razu widziałam różnicę.
harmony

Postautor: Gość » 07 wrz 2017, 21:23

Olejek konopny CBD Pharma skutecznie odchudza.Możne go bezpiecznie zażywać, bo nie wywołuje ubocznych.
Gość

Postautor: figa » 17 wrz 2017, 11:22

Na nadwagę najlepszy to jest przede wszystkim ruch! Podnieś się z kanapy i spaceruj, wsiądź na rower, idź na siłownię lub basen. Zadbaj o swoją dietę. Pomyśl o tym co jesz i unikaj przetworzonych produktów. Zastanów się czy dostarczasz do organizmu odpowiednią ilość wody i błonnika. Ja swego czasu miałam zablokowane jelita i dopiero odpowiednia suplementacja coloc c mi pomogła. Trzeba brac pod uwagę wiele aspektów. Małe zmiany w naszym życiu mogą prowadzić do tych wielkich i znaczących :)
figa

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie