Polecane i dobre tabletki antykoncepcyjne

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Polecane i dobre tabletki antykoncepcyjne

Postautor: benia » 10 lis 2014, 9:40

Jakich tabletek używacie ? Ich plusy i minusy.

Ja łykam Vixpo w systemie 24+4, bardzo dobrze się po nich czuję.
Przede wszystkim działają bardzo dobrze na moje dodatkowe "przyjemności" związane z okresem
Awatar użytkownika
benia

Re: Tabletki antykoncepcyjne

Postautor: Isska » 11 lis 2014, 2:41

Moja koleżanka również bierze te tabletki i jest zachwycona -głównie brakiem przyrostu wagi. ;) Ja mam przerwę w tabletkach, robiłam badania kontrolne.Planuje powrócić do brania, może to byłoby dobre rozwiązanie..
Isska

Postautor: benia » 12 lis 2014, 9:49

Isska, słyszałam że dla rozpoczynających przyjmowanie można spróbować z Vibinem mini.
Ale skoro już łykałaś ;) Lekarz na pewno Ci doradzi :)
a te moje... ja jestem bardzo zadowolona
Awatar użytkownika
benia

Postautor: Morelcia » 18 lis 2014, 10:11

Słyszałam o Vibin , ale nie slyszałam o Vibin mini. One są jednoskładnikowe i stąd nazwa czy jak ? Ja przez jakiś czas brałam Syndi-35, ale mialam niesamowite PMS, więc zrobiłam dodatkowe badania i lekarz przepisał mi Vixpo.
Morelcia

Postautor: krecha » 26 lis 2014, 13:02

ja tam wolę się nie truć tabletkami, dlatego wolę sobie obliczyc kiedy mam dni płodne,wiadomo że to nie jest skuteczne w stu sposobach ale nie wyobrażam sobie codziennego łykania tabletek! a jak mam wątpliwości to wspomagam się np kalendarzykiem miesiączki takim jak tu http://dniplodne.schorzenia.info/
krecha

Postautor: Truśka » 26 lis 2014, 13:13

No nie bardzo jak dla mnie to takie dobre. Po pierwsze to można się bardzo łatwo pomylić w takich wyliczeniach, a po drugie no niestety , ale takie wyliczanie potrafi całkowicie uśmiercić spontaniczny sex. To jednak nie dla mnie. Poza tym nawet jeśli wyliczenie jest dokładne nie warto ryzykować z kończeniem faceta w środku. Wolę jednak łykać tabletki.
Ja biore jednoskładnikowe Limetic. Po dwuskładnikowych miałam krwawienia w trakcie cyklu, więc lekarz dobrał mi te jednoskładnikowe. Dla mnie idealne.
Truśka

Postautor: benia » 27 lis 2014, 12:56

Morelcia pisze:
> Słyszałam o Vibin , ale nie slyszałam o Vibin mini.

Mają mniejszą ilość hormonów.

Krecha, o ile się ma regularne okresy to można sobie wyliczać dni płodne.
W moim wypadku były to różnice od 30-90 dni.. i weź tu nie wpadnij
Awatar użytkownika
benia

Postautor: krecha » 28 lis 2014, 12:43

to wiadomo, okres musi chodzić jak w zegarku, ale ja akurat nie mam z tym najmniejszego problemu i u mnie kalendarzyk się sprawdza
krecha

Postautor: Ulka » 30 lis 2014, 14:15

Jeśli ktoś od paru lat bierze hormony vibin mini nie musiał słyszeć bo chyba powstały nie tak dawno a jest to antykoncepcja stosowana jako pierwsza u kobiet.
Ulka

Postautor: benia » 30 lis 2014, 15:05

Krecha, pozazdrościć, u mnie by się nie sprawdził kalendarzyk, ale jak wiadomo każda z nas jest inna.
Ulka, dokładnie z tego co wiem są przepisywane jako jedne z pierwszych pigułek dla kobiet
Awatar użytkownika
benia

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie