Polecane i dobre tabletki antykoncepcyjne

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Polecane i dobre tabletki antykoncepcyjne

Postautor: Ciani1 » 07 wrz 2017, 21:13

Hej, mam na zbyciu dwa opakowania Limetic z terminem ważności początek 2019 r. Ja już nie będę ich brać. Opisane skutki uboczne w ulotce, z tym co działo się ze mną, to pikuś. Czytałam wiele pozytywnych opinii o tym leku ale to nie moja bajka. Jakby ktoś był zainteresowany to proszę o kontakt 692-465-161.
Ciani1

Postautor: ktosia » 30 wrz 2017, 18:07

Też miałam takie ale zatrzymała mi się miesiączka i mi ginekolog zmieniła na vines, oddałam je koleżance bo ona chyba do dziś je bierze
Awatar użytkownika
ktosia

Postautor: Felicia » 11 paź 2017, 8:14

tabletki antykoncepcyjne sa dobierane do kazdego indywidualnie. Ja bralam belare i nie mialam zadnych skutkow ubocznych.
Felicia

Postautor: Kaja » 20 paź 2017, 9:22

Ja od 8 miesięcy jestem na vibinie. Bardzo sobie je chwalę i dobrze się czuję.
Kaja

Postautor: kluseczka » 18 lis 2017, 4:49

Wszystko zależy od organizmu od potrzeb wszelkich, mi w doborze tabletek pomogłą moja pani ginekolog Beata Chołys - Duszyńska. Najważniejsze, że są dobrze dobrane specjalnie do mnie.
kluseczka

Postautor: Buśka » 20 lis 2017, 21:02

ciezko jednoznacznie powiedziec jakie tabletki beda dla ciebie dobre bo to musisz porobic badania, pozatym kazdy reaguje inaczej :D Ja zalozylam z wygody wlkadke levosert i mam spokoj na 3 lata, to bardzo wygodna metoda :D
Buśka

Postautor: cola » 18 sty 2018, 11:39

Ja biorę Vixpo i jestem zadowolona. Bierze się je w systemie 24+4, dzięki czemu nie wypadamy z "trybu" brania tabletek. Mi poprawiła się cera i nie mam już PMS, a strasznie się z nim męczyłam co miesiąc.
cola

Postautor: Nicky » 31 sty 2018, 22:43

Ja jestem od kilku miesięcy na vibinie. Bierze się je bez przerw to znaczy 21 pigułek z hormonem i potem 7 placebo zamiast przerwy właśnie.
Nicky

Postautor: gosiaczek » 13 lut 2018, 7:17

Mi właśnie lekarz ostatnio zaoferował Vibin mini i się zgodziłam. Bardzo dobrze się czuję na tych tabletkach. Z tego co wiem to mają mniej hormonów niż inne środki antykoncepcyjne. Warto podpytać lekarza o ten lek - myślę, że on będzie wiedział najlepiej.
gosiaczek

Postautor: sun » 26 lut 2018, 22:11

Zapytać warto, często vibin mini są przypisywane jako pierwsze pigułki, własnie ze względu na mniejsza ilość hormonów. Ale i tak lekarz powinien zlecić badania, przeprowadzić wywiad itp
sun

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie