Jaki podolog w Warszawie

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Jaki podolog w Warszawie

Postautor: kosoka » 24 lip 2017, 0:52

Lepiej zrobić sobie nawet to podstawowe szkolenie z podologii niż płacić, ale oczywiste, że takie podstawowe szkolenie, to też podstawowa opieka. Sami nie rozpoznacie poważniejszych problemów i raczej nie będziecie wiedzieli, co należy z tym robić.
kosoka

Postautor: gusters » 10 sie 2017, 15:17

Podologia - w Beauty lux coś takiego robicie, tam was przygotują do pracy i nauczą zawodu.
Tak - zawodu, bo na tej bazie rzeczywiście można zawodowo coś osiągnąć.
Podolog bez studiów? A pomyślcie - co tak naprawdę daje ten papierek ze studiów?
Nie daje kompletnie nic.
gusters

Postautor: kubusiowa » 07 wrz 2017, 21:21

Ja jednak wole aby specjalista zajmował się moimi stopami jak mam z nimi problem. W razie potrzeby chodzę do podologa z poradni chorób stopy na Targówku . Z początkiem tego roku miałam nawet usuwane halluksy bo po zimie zaczęły mi się dawać nieźle we znaki :/ Sama bym sobie z nimi nie poradziła a tak dzięki fachowej opiece lekarskiej mam problem z głowy.
kubusiowa

Postautor: marinka82 » 13 gru 2017, 13:07

Mi pomogli specjaliści z podologgliwice.pl. Bardzo polecam, ja niemal od dziecka miałam problemy nie dość, ze z paznokciami u stóp to w dodatku zaczęły mi się robić halluksy. Oni bardzo mi pomogli, jestem im dozgonnie wdzięczna, już jest znacznie lepiej. :)
marinka82

Postautor: Renata Kotowska » 12 lut 2018, 9:05

Jak chodzi o podologa to zdecydowanie polecam Pania Joanne Kowalewską , ma swój gabinet na Sadach Żoliborskich. Wykształcona porządnie i doświadczona osoba, nie po jakimś tam dorywczym kursie co zresztą widać już na pierwszej wizycie, że sie zna na rzeczy. Bardzo miła przy tym osoba i delikatna. Ja miałam problem z paznokciami, nie dość że się wkręcały to weszła grzybica więc troszkę czasu spędziłyśmy żeby to wyleczyć. Po leczeniu mam zdrowe i ładne wreszcie paznokcie a zabiegi nie były bolesne ani niekomfortowe. Jak macie problem ze stopami czy paznokciami u nóg to nie róbcie tego sami bo sobie jeszcze zaszkodzicie, są od tego specjaliści i to jak do lekarza się chodzi, bo to taki lekarz od chorych stóp po prostu. Wrzucam namiary na Panią Joasię zdrowe-stopy.waw.pl
Renata Kotowska

Postautor: majka » 30 mar 2018, 21:15

Ja miałam wrastający paznokieć, strasznie bolało, trafiłam do Pani Joanny Kowalewskiej w Warszawie w gabinecie Zdrowej Stopy to Sady Żoliborskie.Zastosowała u mnie metode kostki Arkady . Polecam
majka

Postautor: polka » 24 kwie 2018, 12:52

Na wrastające paznokcie to ja polecam laserowe zabiegi, ja w ten sposób raz na zawsze się pozbyłam tego problemu. Robiłam w Centrum Medycznym Arnica w Starych Babicach pod Warszawą (bliżej mam niż się miałabym przebić do centrum a mają dobre ceny, sprzęt i specjalistów). Zabiegi miałam dwa bo z kilkoma paznokciami problem, zagoiło się szybko i do tej pory (już kilka ładnych miesięcy) zero nawrotów. Nie będę się wstydziła pierwszy raz chodzić latem w sandałach.
polka

Postautor: pauladudus » 24 kwie 2018, 16:01

Przydatne porady, dzięki wielkie :) Z całą pewnością przydadzą mi się one ;)
cokolwiek się zdarzy, nie daj się złapać
Awatar użytkownika
pauladudus

Postautor: maja » 25 kwie 2018, 9:26

Jak podolog z Warszawy zdecydowanie polecam Gabinet Zdrowej Stopy na Żoliborzu i Panią Joannę Kowalewską- rewelacyjna jest. Poradziła sobie doskonale z moim wrastającym paznokciem
maja

Postautor: klamencja » 07 wrz 2018, 12:08

ja polecam panią Karolinę z gabinetu na ursynowie
klamencja

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie