Jaki podolog w Warszawie

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Jaki podolog w Warszawie

Postautor: sinnka23 » 21 wrz 2018, 16:41

Kilku podologów w swoim życiu przeszłam ,ale najbardziej zadowolona jestem z leczenia w poradni Chorób Stopy u pani Eli Szczepańskiej. Od czasów nastoletnich mam problemy z nagniotkami i raz po raz muszę chodzić je usuwać. Nawroty są dosyć częste, zwłascza podczas wakacji przez to że człowiek zaczyna dużo chodzić i przestaje dbać o stopy. a teraz wyjątkowo od ponad roku nie widzę śladu nagniotków od czasu właśnie zabiegów u pani Eli (poprzedniego lata). tak mi ładnie stopki oczyściła, do tego podpowiedziała mi jakie buty mam sobie wybierać i proszę.. nie ma problemu!
sinnka23

Postautor: soniak » 24 wrz 2018, 17:05

Ja jeżdzę do Gabinetu Zdrowej stopy na Sady Żoliborskie , pani Joasia Kowalewska jest super. Dzięki niej nie cierpię juz na wrastający paznokieć, polecam.
soniak

Postautor: Gregorio » 03 sty 2019, 13:14

W warszawie najlepszym wyborem podologa jest ten gabinet Podologwarszawa.pl
Miałem duży problem ze swoimi stopami wtedy skorzystałem właśnie z zabiegu i wszystko jest okej.
Prowadzący zabiegi posiada naprawdę dużą wiedzę na temat stóp.
Zabiegi to jedno a dieta to drugie.
Gregorio

Postautor: Małośka » 18 sty 2019, 14:30

Ja szczerze mogę polecić panią Anię Mienicką, przyjmuje w Klinice Zdrowych Nóg na Słowackiego. Niezwykle sympatyczna i widać że jest ekspertką w swojej dziedzinie. Już kilkukrotnie byłam, bo niestety często pojawiają się u mnie problemy związane ze stopami przez stojącą pracę :/
Małośka

Postautor: lusiak88 » 23 kwie 2019, 9:35

Ja chodze tylko do Pani Joanny Kowalewskiej- Sady Żoliborskie w Warszawie. Masz tam Gabinet Zdrowej Stopy. Dla mnie nieoceniona podolog
lusiak88

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie