Fryzura na slub

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Fryzura na slub

Postautor: Lelcia » 21 lut 2018, 10:01

Ja zazwyczaj też sama się czeszę na wesela . Ale zdarzyło mi się 2 razy skorzystać z pomocy fryzjerki i zrobiłam sobie upięcie na bok coś w stylu "elzy " i do tego kwiatki na wsuwkach :D
Nie znając ani kierunku, ani celu podróży, nie dostaniesz biletu. - Les Brown
Awatar użytkownika
Lelcia

Postautor: miszmasz11 » 28 lut 2018, 14:47

Hmm na pewno trzeba ją dobrze przemyśleć. Jak wiele reczy na śłub i wesele. Ja ostatnio wybierałam salę. Wybrałam Venge w Łodzi. Bardzo spodobała m i się i zarówno pod względem jedzenia jak i wystroju. Mam nadzieje, ze będę tu miała fajne wesele.
miszmasz11

Postautor: Gość » 16 mar 2018, 11:27

Też polecam całym serduszkiem lokówkę curl secret, jeśli miałabym na każde wyjście chodzić czesać się do fryzjera zbankrutowałabym. Teraz zaczęłam loki nawet do pracy układać bo zajmuje mi to 10 minut (włosy średniej długości). Mam z babyliss i faktycznie można kalibrować ustawienia i osiągać różny skręt
Gość

Postautor: Jaroszmarta » 27 mar 2018, 11:48

Mnie czesały Panie z salonu In Harmony w Warszawie :D Mam dość ciężko układające się włosy, bo są proste i bardzo gęste. Super upięcie wyszło, takie jakie chciałam, naturalne. Ogólnie motywem przewodnim mojego wesela był styl rustykalny i miałam we włosach roślinną ozdobę. Sądzę, że ładniej wyglądają naturalne, luźne upięcia.
Jaroszmarta

Postautor: malinowamambaaa » 03 kwie 2018, 8:00

Ja na ślub robiłam prostowanie keratynowe i fryzurkę miałam gładką i nic nie odstawało :D fryzjerka robiła mi amazon keratin i do tej pory włosy fajnie wyglądają.
malinowamambaaa

Postautor: klaudynakośla88 » 06 kwie 2018, 9:12

Ja też w salonie In Harmony, tylko metamorfozę miałam, taką kompleksową. Styliści doradzali ciuszki, fryzjerzy fryzurki, makijażyści makeup. Dostałam w prezencie, bo zawsze chciałam z czegoś takiego skorzystać. Efekt szałowy:D Jak porównuje zdjęcia przed i po... nie dowierzam, jestem zupełnie inną osobą z wyglądu, ale na duży plus. Dobra ekipa w In Harmony;)
klaudynakośla88

Postautor: Madzialenka » 06 kwie 2018, 13:49

Uczesanie powinno być dobrze dobrane to sukienki panny młodej :) teraz są modne upięcia "ala kłos" :)
Awatar użytkownika
Madzialenka

Postautor: wiktoria » 25 cze 2018, 9:16

Też byłam w InHarmony na koloryzacji, zrobiłam 3D. Fajny efekt wyszedł, przede wszystkim naturalnie i o to mi chodziło :) Pzdr, Wika
wiktoria

Postautor: iwonka23 » 25 cze 2018, 17:52

A mi ostatnio bardzo zaczęły wypadać włosy no i długo szukałam odpowiedniego rozwiązania, aż niedawno koleżanka wskazała mi specjalne plastry na wypadanie włosów- dermastic.eu/dermastic/plastry-przeciw-wypadaniu-wlosow.html i okazały się bardzo fajne!
iwonka23

Postautor: marzka » 27 cze 2018, 14:50

Nie zapomnij o dobrym makijażu w tym dniu, powinnaś też mieć swoje własne kosmetyki pod ręką jak coś. Chociaz ja to zawsze mam swoje ulubione kosmetyki pod ręką, na przykłąd ten fluid - pierrerene.pl/pl/kosmetyki/twarz/podklady/fluid-skin-balance-professional dla mnie genialna sprawa! Jeden z moich ulubionych serio! Dobrze się wchłania, fajnie kryje wszelkie niedoskonałości i długo się utrzymuje,
marzka

PoprzedniaNastępna