Kosmetyczka - regularnie czy od święta?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Kosmetyczka - regularnie czy od święta?

Postautor: Margaretka » 08 maja 2015, 8:01

Drogie Panie...? Chodzicie regularnie do kosmetyczki czy raczej pozwalacie sobie na to przy okazji jakiegoś święta?;) Ostatnio miałyśmy dyskusje w pracy z dziewczynami i były dwie skrajne drużyny :D Napiszcie jak jest u was!
Margaretka

Re: Kosmetyczka - regularnie czy od święta?

Postautor: Wellness » 08 maja 2015, 11:43

Witam:-)

ja osobiscie nie korzystam regularnie z ofert kosmetyczki , ale znam takie dziewczyny ktore codziennie chodza do fryzjera, i regularnie odwiedzaja kosmetyczke.
Zamiast latac po kosmetyczkach lepiej zrobic maly shopping i np kupic sobie cos tutaj:
http://francomorenzo.com/pl/
Wellness

Postautor: karolina_27 » 10 maja 2015, 16:22

Ja staram się chodzić regularnie - przynajmniej raz w tygodniu, ale to zależy, jak czas pozwoli :)
karolina_27

Postautor: mirabelka » 11 maja 2015, 8:55

Ja chodzę raz na tydzień, max na 2 tygodnie... ;) Mieszkam blisko centrum medycyny estetycznej i tam mnie zawsze korci żeby tam wejść.... Poszłam tam na depilacje ponad rok temu i tak się zauroczyłam atmosferą, obsługą i tą całą gamą zabiegów upiększających ,które tam wykonują. Jeśli któraś z was jest z Opola to na bank kojarzy Centrum Medyczne Arkadia Spa przy Ozimskiej. W ogóle nie byłam świadoma , że dzisiejsza medycyna estetyczna jest tak zaawansowana i rozwinięta... Poczytajcie sobie np o karboksyterapii na ich stronie www.... Doceniam jeszcze to, że ludzie którzy tam pracują, na prawdę doskonale znają sie swoim fachu i nie mam żadnych oporów żeby oddać się w ich ręce i widać że lubią swoją pracę;) To czuć! do takich gabinetów nie da się chodzić rzadko ... :)
mirabelka

Postautor: BasiaStelmach » 11 maja 2015, 9:26

Ja chodzę w miarę regularnie ale tylko na hennę. Jakoś na inne "przyjemności" u kosmetyczki szkoda mi pieniędzy. Zresztą nie wierzę w te cudowne zabiegu wygładzająco-ujędrniająco-odżywiające. Krem to ja mogę sobie sama w domu nałożyć ;)
BasiaStelmach

Postautor: hrabinavioletta » 12 maja 2015, 11:21

a ja wierze xD i chodzę dwa razy w miesiącu, czasem częściej
hrabinavioletta

Postautor: benia » 15 cze 2015, 7:53

Chodzę w sumie jak mi się przypomni albo jak mam potrzebę.
Za to moja mama stara się być kilka razy w roku
Awatar użytkownika
benia

Postautor: Yuyka » 07 lip 2015, 20:49

Idę jak mam potrzebę, czyli od święta;) nie potrzebuję jakichś nie wiadomo jakich zabiegów, peeling czy maseczkę mogę sobie zrobić sama;)
Yuyka

Postautor: benia » 12 lip 2015, 15:00

A powiedzcie mi, czy takie oczyszczanie twarzy u kosmetyczki coś daje ? Warto ?
Awatar użytkownika
benia

Postautor: mechorka898 » 28 lip 2015, 21:24

wiadomo,że po jednym zabiegu nie ma się co spodziewać totalnej odmiany - to jest właśnie jeden z tych zabiegów, który wymaga regularności. Powiem Ci, że jesli chodzi o zabiegi na twarz w salonie kosmetycznym, to ja byłam brdzo zadowolona. wiele zalezy od tego, jaki efekt chcesz uzyskać. Ja miałam redukowane przebarwienia po trądziku tutaj - http://www.strefa-piekna.pl/strefa-uslug/kosmetyka/itemstable/10-pielegnacja-twarz-i-cialo.html kuracja dała efekty, więc myślę,że warto spróbować :)
mechorka898

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie