Problem z osłabionymi włosami

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Problem z osłabionymi włosami

Postautor: absolu » 22 lis 2015, 13:19

ja robiłam maseczki z kozieradki. W czasie jej stosowania faktycznie było widać efekty, ale już po 2, 3 tygodniach przerwy wszystko wracało do poprzedniego stanu. Zdecydowanym minusem jest tutaj zapach, przez który zrezygnowałam z dalszej kuracji. Ciągle towarzysząca woń kostki rosołowej jest straszna, a żadne odżywki, szampony, olejki nie były w stanie go zabić
www.pozycjonowaniebpm.pl - Szybko, Tanio, Skutecznie! Ściągnij klientów z Internetu!
absolu

Postautor: jagoda234 » 07 gru 2015, 16:48

Proponuję wzmocnić włosy od wewnątrz. Jak dla mnie najlepszy jest skrzyp polny. Ja kupuję ze strony http://www.naturala.pl/Produkt/49/skrzyp_polny. Stosuję od jakiegoś czasu a już widzę różnicę
jagoda234

Postautor: Gosia_28 » 14 gru 2015, 11:44

Mnie jak wypadały włosy to zaczęłam robić sobie wcierki w skórę głowy z lekko podgrzanego olejku rycynowego i zagęściły mi się, przestały wypadać. Teraz odrosło mi ich sporo, widać przy skórze głowy dużo takich krótkich włosków. Jak urosną to będę miała gęściejsze włosy. Jeszcze gęstych nie mam ale optycznie wyglądają jakbym miała ich więcej bo kupiłam sobie volumizer z Rowenty Volum`24 i nim nadaję objętość włosom u nasady głowy. Fajnie bo utrzymuję się efekt przez cały dzień a nawet jeszcze następnego dnia efekt jest widoczny.
Gosia_28

Postautor: maślanka » 15 gru 2015, 9:13

ja biore Shatavari z Hepatica ;) bo u mnie to bylo zwiazane z hormonami (bardzo cesto sie tak dzieje), polecam sprobowac
maślanka

Postautor: szlachetna » 16 gru 2015, 12:39

a ja mam problemy zdrowotne i nawet kapsulki vichy nie pomogly. Belisse brałam przez półtora roku, przeniosłam się teraz na vitapil ale zbytniej poprawy nie widze.
szlachetna

Postautor: benia » 28 gru 2015, 21:29

szlachetna pisze:
> a ja mam problemy zdrowotne i nawet kapsulki vichy nie pomogly. Belisse
> brałam przez półtora roku, przeniosłam się teraz na vitapil ale zbytniej
> poprawy nie widze.

Więc może warto przejść się do lekarza.
Czasem osłabienie włosów, ich wypadanie może być oznaką choroby, albo np problemów z hormonami
Awatar użytkownika
benia

Poprzednia