Obfite, bolesne miesiączki

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Obfite, bolesne miesiączki

Postautor: Gość » 15 maja 2018, 10:29

Olejek konopny Hempro pomoże. Na cbdcentral.pl można kupić dobry w korzystnej cenie.
Gość

Postautor: Agnes » 29 wrz 2018, 7:41

Dokładnie, ma wymagane atesty i jest najtańszy cbdcentral.pl
Agnes

Postautor: bagietka » 14 lis 2018, 16:47

A mnie na obfity i bardzo boelsny okres oraz uciazliwe PMS przed okresem pomogły tabletki antykoncepcyjne. Lekarz przepisal mi vines bo zalezalo mi na ultralekkiej antykoncepcji nie powodujacej skutków ubocznych. Biore je od pol roku i faktycznie spisuja sie super
bagietka

Postautor: Liza » 15 gru 2018, 22:52

Moja siostra ma takie problemy i vixpo bierze. U mnie sprawdza się vibin.
Liza

Postautor: rutka88 » 30 cze 2019, 23:16

Vixpo na pms u mnie też się sprawdził. Przerwa jest krótsza, więc organizm aż tak bardzo nie odczuwa wahania hormonów.
rutka88

Postautor: jadziania » 16 lip 2019, 8:11

U mnie na bolesne miesiączki pomaga ibuprofen forte doz.pl/apteka/p125859-Ibuprofen_Forte_DOZ_400_mg_tabletki_powlekane_60_szt._
jadziania

Postautor: kikicz » 30 paź 2019, 19:40

Kurcze, znam ten ból. Mi No-Spa zawsze pomagała doz.pl/apteka/p6349-No-Spa_40_mg_tabletki_20_szt.
kikicz

Postautor: sseru » 15 mar 2020, 21:50

tez mam ten problem, ale nie chciaałam brać hormonów. Dobrze, że mój okres jest krótki, jak bardzo kiepsko się czuję to na ból biorę vemonis femi, działa szybko. Ciesze sie ze nie musze kilku różnych taletek brać. Już poleciłam kilku koleżankom i też sobie chwalą.
sseru

Postautor: seniczka » 24 mar 2020, 22:49

zajrzałam na ten wątek i spróbuję wypróbować kilka waszych propozycji bo za kilka dni powinnam mieć okres, to vemonis bez recepty tak? Zauwżyłam ze kiepsko na mnie działa w trudne dni paracetamol i ibuprofenum a widze ze te tabletki są oparte na innym składniku, oby były skutecxnijsz
seniczka

Postautor: sseru » 24 kwie 2020, 20:53

bez recepty vemonis bez problemu kupisz w każdej aptece, ostatnio kupiłam w osiedloweej to zapłaciłam coś koło 6 zł. To najmocniejszy lek na bóle menstruacyjne jakii można dostać bez recepty. Robicie sobie ciepłe okłady na brzuch? Daje to coś w ogóle?
sseru

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie