Laserowa korekcja wzroku

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Laserowa korekcja wzroku

Postautor: asiek » 31 lip 2015, 11:29

Dziewczyny. Czy któraś z Was miała laserową korekcję wzroku? Czy np przy - 4 na prawym oku i -4,5 na lewym można to zrobić i wyeliminować do 0? No i czy to bezpieczne?
asiek

Re: Laserowa korekcja wzroku

Postautor: czarownica_sometimes » 05 sie 2015, 7:54

Hej, ja też się zastanawiam. Już nawet dzwoniłam do kliniki, która wykonuje takie zabiegi w Poznaniu (bo ceny są konkurencyjne). Do końca wakacji jest promocja na badania kontrolne, które do końca sierpnia kosztuje ok. 50 zł, bo normalnie 200-250 zł. Z powodu nawału pracy, nie moge sie narazie wyrwać. Bo niestety wiąże się to z przynajmniej 3-4 tygodniowym poświeceniem. Wszystko zalezy jaka metodą beda Ci to robic zabieg (od tego zalezy tez koszt). Ja mam +3,5 i chyba mam gorzej. Minusy sie latwiej robi. Jakbys miala pytania - pytaj. Pozdrawiam cieplutko ;)
czarownica_sometimes

Postautor: albertyna » 07 sie 2015, 7:48

myslę, że jest to możlwe ale tak naprawdę to jedyną osobą która może relanie określić czy uda się wadę całkowicie wyeliminować jest po prostu lekarz :) Jeśli masz teraz zamiar robić to polecam zajrzeć do Optegry w Warszawie bo mają promocje na zabiegi, więc może się załapiesz...
albertyna

Postautor: Adam36a » 14 sie 2015, 11:32

Drogie, ale dobre rozwiązanie
Adam36a

Postautor: Akacja » 30 wrz 2015, 18:13

Z laserową korekcją wzroku wiąże się kilka niedogodności, takich jak np. że nie można chyba przez pół roku podnosić nic cięższego jak kilogram, nie można przebywać w zadymionych pomieszczeniach i nie ma się pewności, że za kilka lat wada nie wróci.
Akacja

Postautor: Akacja » 05 paź 2015, 7:28

Moja znajoma miała, ale nie wiem dokładnie nic o parametrach. Jednak czuje się dobrze, widzi bardzo dobrze i nie ma żadnych problemów :)
Akacja

Postautor: wst65 » 29 lis 2015, 4:07

Laserową korekcję wzroku można wykonać tylko, jeżeli wada przez dłuższy czas jest stała, czyli jeżeli w ostatnim czasie się pogłębiła, nie jest to możliwe
wst65

Postautor: karinaKa » 27 gru 2015, 21:55

@Akacja, no rzeczywiście są różnego rodzaju obostrzenia po takim zabiegu, ale wszystko zależy od metody ;) a kilka ich jest, pamiętam jak jeszcze kilka lat temu myślałam o korekcie wzroku to całkiem inaczej to wyglądało, były różne 'zakazy' - nie można się malować, uprawiać sportu i takie różne. zdecydowałam sie na zabieg dopiero niedawno, ale miałąm robiony Lentiv, w Optegrze, inaczej to wygląda niż taki tradycyjny zabieg, i rekonwalescencja w porównaniu z nim przebiega błyskawicznie. po pierwszym dniu praktycznie można powrócić do normalności.
karinaKa

Postautor: Ciszaaa » 03 sty 2016, 18:01

ja też mam zrobioną i nie narzekam. Robiłam w Warszawie, koszta są niemałe, ale warto.
Ciszaaa

Postautor: damian'83 » 19 mar 2016, 3:34

karinaKa pisze:
> @Akacja, no rzeczywiście są różnego rodzaju obostrzenia po takim zabiegu,
> ale wszystko zależy od metody ;) a kilka ich jest, pamiętam jak jeszcze
> kilka lat temu myślałam o korekcie wzroku to całkiem inaczej to wyglądało,
> były różne 'zakazy' - nie można się malować, uprawiać sportu i takie różne.
> zdecydowałam sie na zabieg dopiero niedawno, ale miałąm robiony Lentiv, w
> Optegrze, inaczej to wygląda niż taki tradycyjny zabieg, i rekonwalescencja
> w porównaniu z nim przebiega błyskawicznie. po pierwszym dniu praktycznie
> można powrócić do normalności.

Chyba masz na myśli Lentivu nie "Lentiv"? :) też się właśnie przymierzam do korekcji wzroku. Zastanawiam się nad metodą. Między innymi tę biorę pod uwagę. Plusy to z pewnością tak jak wspomniałaś to że rekonwalescencja jest bardzo krótka oraz niskie ryzyko, mała inwazyjność....
damian'83

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie