Laserowa korekcja wzroku

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Laserowa korekcja wzroku

Postautor: Samma » 24 wrz 2016, 20:38

no a tą metodą szybko sie dochodzi do siebie nie? bo tak słyszałam i sama się zastanawiam czy tak faktycznie jest. a zależy mi na tym żeby po korekci wzroku móc szybko się ogarnąć:)
Samma

Postautor: zuzix » 07 paź 2016, 23:46

potwierdzam, ze po Lentivu szybko dochodzi się do siebie, codziennie trenuję na siłowni itp. więc to było dla mnie bardzo ważne. przy tej metodzie nie masz co się martwić o długi powrót do siebie ;)
zuzix

Postautor: Nauka » 26 lis 2016, 12:59

fajnie, ja też jestem po Lentivu i po 4 dniach normalnie funkcjonowała, malowałam się no i przede wszystkim dobrze widziałam !!
Nauka

Postautor: Katarzynka156 » 08 sty 2017, 17:15

widzę ,ze nie jestem jedyna , która miała laserową korekcję wzroku metoda lentivu ;) A zjakich powodów decydowałyście się na ta metode ? Co robicie na codzien ? Ja np bardzo intensywnie pływam ;) Zależało mi by po zabiegu szybko móc wrócić na basen , a własnie Lentivu mi to umożliwiło ;)
Katarzynka156

Postautor: Julietta33 » 27 sie 2018, 18:24

Ja będę miała zabieg Lentivu w katowickiej Optegrze ;) Bardzo się cieszę,że pozbędę sie okularów i będe normalnie moga uprawiać sporty ekstremalne ;)
Julietta33

Postautor: Bronisław » 27 gru 2018, 12:03

Hej wszystkim. Miałem zabieg parę miesięcy temu u dr Michnowskiego w Białymstoku (centrum okulistyki). Metoda LENTIVU, czyli ta najnowsza - 3 generacji. Generalnie zabieg polecam. Miałem wadę -5,00 w obu oczach i dodatkowo astygmatyzm, po zabiegu mam w prawym oku 0,00, a w lewym -0,25, więc bez problemu fukncjonuję bez okularów. Zabieg trwa parę minut i jest bezbolesny (czuć tylko lekki dyskomfort w okolicach oczu). Rekonwalescencja: 2 miesiące bez żadnych sportów i aktywności fizycznej, ale tak naprawdę już na drugi dzień widziałem normalnie bez okularów. Bólu oczu nie było, ani suchości. TV oglądałem już po paru dniach, tylko że robiłem przerwy, zgodnie z zaleceniami lekarza. Ogólnie polecam laserową korekcję wzroku, odmieniła moje życie.
Bronisław

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie