Dobry pomysł?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Dobry pomysł?

Postautor: tutik » 21 gru 2015, 11:15

Dziewczyny pls pomóżcie mi dobrać jakiś sensowny prezent dla mojej mamy pod choinkę. Do wigilii zostało tak niewiele czasu a ja mam zgryz - chciałam jej kupić zestaw kosmetyków i jest bardzo fajne nowe serum i krem neovadiol z vichy ale usłyszałam od męża że nie wypada kupować takich kosmetyków. A ja mam odmienne zdanie, to moja mama tym bardziej że ostatnio jak rozmawiałyśmy to narzekała na zmarszczki i na to że jej skóra nie jest już taka napięta, a wiem że nie zna się tak dobrze na nowych kosmetykach. Wydaje mi się że jeśli dostanie porządny zestaw kosmetyków z wyższej półki to się ucieszy a nie obrazi - jak myślicie?
tutik

Re: Dobry pomysł?

Postautor: Truskaweczka90 » 08 sty 2016, 7:13

Każda kobieta raczej się ucieszy z zestawu kosmetyków :) ale wszystko zależy od upodobań.
Awatar użytkownika
Truskaweczka90

Postautor: Marta5 » 26 lis 2016, 12:46

Jak chcesz być mało oryginalna to perfumy. Jak chcesz pozytywnie zaskoczyć to np pyłek pszczeli. Poczytaj o jego zdrowotnych właściwościach. Cenowo ok 50 zł/kg i wystarcza na 3 miesiące zażywania.
Sałatki na imprezę http://www.przepis-kulinarny.pl/przepisy-na-salatki-4-3.html
Marta5

Postautor: mrsinvest » 02 maja 2017, 16:37

generalnie uważam, ze dla swoich rodziców powinniśmy kupować rzeczy z których będą zadowoleni! Ja moim kupiłam grę ( planszowa kolejka się nazywa)
na konsoleigry.pl rodzicom przypomniała się młodość i muszę powiedzieć, ze kolejka stała się ich ulubioną gra!

Ostatnio przesunięty w górę 02 maja 2017, 16:37 przez: Anonymous.
mrsinvest

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie