Jaki ciśnieniomierz najlepiej kupić ?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Jaki ciśnieniomierz najlepiej kupić ?

Postautor: misiol » 22 sty 2016, 9:33

czy ktos moglby polecic mi jakis dobry cisnieniomierz? musze sobie kupic zeby regularnie mierzyc cisnienie, najlepiej taki ktory bedzie zapamietywal duzo wynikow
misiol

Re: Ciśnieniomierz

Postautor: zwierzu » 22 sty 2016, 9:48

z firmy Diagnosis sa dobre http://diagnosis.pl/dgs_product_category/cisnieniomierze/?page=1 moja babcia uzywa, bardzo latwe w obsludze, w aptece bez problemu mozna kupic
zwierzu

Re: Ciśnieniomierz

Postautor: 1221samanta » 23 sty 2016, 9:02

na pewno warto sobie kupić elektroniczny. Nie polecam tych zwykłą z tą gruszką. Moja ciotka ma coś takiego i nie jest to łatwe w użyciu. Poza tym samemu sobie nie zmierzysz ciśnienia takim urządzeniem , bo potrzebne są dwie osoby. Jedna (pacjent) i druga, która napompuje ten mankiet i będzie nasłuchiwać. Ze względu na to wynik jest dość niedokładny. W przypadku ciśń elektronicznego takich problemów oczywiście nie ma. Samemu można sobie zmierzyć puls, ciśnienie no i wynik jest dokładny
1221samanta

Re: Jaki ciśnieniomierz najlepiej kupić ?

Postautor: Dinren » 26 sty 2016, 15:51

Wybierz jakiś naramienny, nie taki na nadgarstek;)
Dinren

Postautor: emtikonka » 19 mar 2016, 2:55

Ja mam ciśnieniomierz desktop, niemieckiej marki Geratherm i szczerze polecam. Zdaje sobie sprawę, że tani nie jest, ale przekładając na jakość to nie ma porównania. Jest bardzo precyzyjny, co ułatwia kontrolę. Posiada spory wyświetlacz i jest testowany przez medycznie. Gwarancję też można przedłużyć na 5 lat, ale ja jej nie brałam bo wiem,że to dobry sprzęt.
emtikonka

Postautor: Mermon » 08 lip 2016, 6:14

Ja polecam taki od diagnostoc, bo są bardzo, bardzo porządne. No i niedrgoie przy tym. Popytaj w aptekach i w sklepach medycznych - powinny być. ;)
Mermon

Postautor: dereszka » 22 lip 2016, 8:16

też mam model od diagnosis, konkretnie DM-200 IHB - naprawdę dobry i nie jest drogi, dokłądny - to chyba najważniejsze no i bezawaryjny, i oby tak pozostało ;)
dereszka

Postautor: konanka » 23 wrz 2016, 17:37

fajne są ciśnieniomierze kompaktowe. Widziałam takie na avans.pl, mieszczą się do torebki i zajmują nie wiele miejsca. Jak dla mnie to super rozwiązanie, bo nie każdy ciśnieniomierz ma, a ze względu na moją chorobę muszę mierzyć ciśnienie trzy razy dziennie.
konanka

Postautor: MyLoveFashion » 27 wrz 2016, 11:06

Mam zwężenie aorty i używam nadgarstkowego, ale faktem jest, że nie jest tak dobry jak naramienny (jeszcze najlepiej ten ze stetoskopem)
MyLoveFashion

Postautor: xxx » 30 wrz 2016, 4:10

Aparat do mierzenia ciśnienia mam z diagnosis.pl Najpiewr pzreczytłaem w internecie, potem sam poszedłdem do apteki i kupiłem, Jestem bardzo zadowolony ma duży wyświetlacz i na długo starsczają baterie. Uzywam na spółę z żoną i ona też zadowolona.
xxx

Następna