Jaki ciśnieniomierz najlepiej kupić ?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Jaki ciśnieniomierz najlepiej kupić ?

Postautor: renata » 21 mar 2017, 9:11

Wygodny w obsłudze jest nasz ciśnieniomierz od Sanity – SmartCardio. Szukałam czegoś co będzie na akumulator zamiast baterii i ten właśnie taki jest. W zestawie mam ładowarkę, na wyświetlaczu jest info o tym jaki jest stan aku, także nie ma niespodzianek w stylu – rozładowana bateria, gdzie trzeba było szybko do sklepu biegać po nowe.
renata

Postautor: Malinka » 22 mar 2017, 12:20

ja korzystam z czegoś takiego - aptekagemini.pl/cisnien-rossmax-cf701-k-1szt.html
Rossmax z dużym wyświetlaczem, sygnalizacją arytmii i opcją wyliczania średniej z ostatnich pomiarów.
Malinka

Postautor: Kamil » 20 kwie 2017, 9:58

Mam ciśnieniomierz Simple Sanity od kilku dni i wstępnie mogę powiedzieć, że to był dobry zakup. Jak na te nowoczesne ciśnieniomierze z wykrywaniem arytmii to dużo nie zapłaciłem, można go kupić za niecałą stówkę. Gwarancja na 3 lata, prosta obsługa, przystępne urządzenie moim zdaniem.
Kamil

Postautor: Artisss » 24 kwie 2017, 8:52

Jest do kupienia dość tanio taki automat jak Simple Sanity. Zamawiałem na początku marca i działa nieźle. Jest szybki to pierwsza rzecz która mi się w oczy rzuciła, a drugi plus za wyświetlacz – duży i czytelny. Baterie jak na razie trzymają, także też jestem zadowolony, bo się bałem że po miesiącu będę musiał już z nowym kompletem biegać...a wcale często z ciśnieniomierza nie korzystam.
Artisss

Postautor: kinga44 » 15 maja 2017, 13:05

Dostaliśmy z mężem w prezencie od dzieci ciśnieniomierz Active Control. To już jest nowsza technologia z akumulatorem. Szybko można go naładować i długo na jednym pełnym ładowaniu działa. Szybki pomiar, nie zmyśla wyników póki co. LCD jest rzeczywiście dobrym rozwiązaniem, wyniki widać z dużej odległości nawet, także jak ktoś nosi okulary jak my to też będzie zadowolony.
kinga44

Postautor: marlenaa » 18 maja 2017, 8:38

Mi pasuje model Simple Sanity. Prosta konstrukcja z bardzo wydajnym mechanizmem. Można mierzyć regularnie, po parę razy na dzień i nie widzę żeby mi jakoś sprawność spadała, cały czas pompuje tak samo szybko. Bez mocnego ucisku, z szybkim wynikiem, na blacie który rzeczywiście przejrzyście prezentuje wyniki. Nie ma jakiś małych cyferek, które ciężko nazwać ;)
marlenaa

Postautor: agatinka987 » 11 cze 2017, 8:30

Ja osobiście kupowałam ciśnieniomierz dla mojej mamy więc jestem w temacie. Polecam Ci ten kredos.pl/cisnieniomierze/cisnieniomierz-omron-mit-elite-plus-specyfikacja . Poczytaj o nim, porównaj z innymi ale myślę, że ten będzie najlepszy.
agatinka987

Postautor: Adrian77 » 14 wrz 2017, 11:07

Hello, moim rodzicom na prezent nie tak dawno kupowałam z bratem ciśnieniomierz SmartCardio, chwalą że szybko mierzy i że wygodnie na ręce leży.
Adrian77

Postautor: bzdurny » 20 wrz 2017, 5:24

Ja to bym kupiłam aparat do mierzenia ciśnienia taki naramienny : haxe.pl/strona-glowna/produkty/cisnienie/product/2719-cisnieniomierz-naramienny.html, taki co nawet wykrywa arytmię. jest super!
bzdurny

Postautor: kowalscy » 21 wrz 2017, 11:33

Zadowoleni jesteśmy z ciśnieniomierza co nam córka niedawno sprezentowała. Aparat nazywa się Senior ma taki niebieskawy duży wyświetlacz, komfortowo pomyślany automat. Mankiet leży jakby uszyty przez krawca na miarę, polecam.
kowalscy

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie