Jaki ciśnieniomierz najlepiej kupić ?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Jaki ciśnieniomierz najlepiej kupić ?

Postautor: mietek » 02 paź 2017, 10:27

Ja przekonałem się i polecam produkty polskiej marki Mesmed. Mam już od nich termometr, a córka ma nawilżacz i inhalator. Teraz zdecydowałem sie na ciśnieniomierz. Wybrałem naramienny, automatyczny i do tego można albo samemu zapisywać pomiary na kartce albo pobrać aplikację i tam przesyłać i przechowywać wszystkie wyniki. Jeśli ktoś musi regularnie mierzyć ciśnienie to fajna sprawa i duże ułatwienie. Polecam sprawdzony przez mnie model blatonn
mietek

Postautor: liska89 » 03 paź 2017, 12:29

A ja mam aspiratorek do noska i aparat do mierzenia ciśnienia z jednej frmy z haxe.pl/component/ssproducts/product/2718-aspirator-do-nosa-elektryczny-bez-kupowania-dodatkowych-koncowek.html#1-opis , bardzo fajnie sprawuje się zarówno aspirator jak i aparat do mierzenia ciśnienia.
liska89

Postautor: jelonek444 » 03 paź 2017, 23:01

Generalnie Trzeba badać ciśnienie. Bardzo dobre aparaty do mierzenia ciśnienia są z diagnosis. Moja mama od roku używa. Jest bardzo zadowolona i one w ogóle są łatwo dostępne bo można znaleźć w każdej aptece.
jelonek444

Postautor: krzysztof33 » 12 paź 2017, 10:37

Mama mierzy sobie ciśnienie Senior-em Sanity i też jak u niej jestem to sobie skorzystam, jest szybki, wygodny, mankiet ładnie trzyma się ręki.
krzysztof33

Postautor: Aredd » 16 paź 2017, 10:44

Wydałam ostatnio trochę pieniędzy na nowy ciśnieniomierz i kupiłam sobie SmartCardio – warto, bardzo wygodny w ułożeniu na ramieniu, krótko się czeka na wynik.
Aredd

Postautor: yiwona » 30 paź 2017, 21:27

Mogę doradzić ten automat co sama kupowałam czyli Senior z opcją na baterię i zasilacz, wygodny, szybki, z dużym wyświetlaczem.
yiwona

Postautor: bing » 14 lis 2017, 10:04

Zadowolona jestem z automatu Smartcardio to mi syn zamawiał i działa dobrze, szybki pomiar, dokładny wynik.
bing

Postautor: ertt » 18 gru 2017, 0:33

Mam Senior Sanity od niedawna, bo mi brat sprezentował na 50 tkę i powiem że fajnie mierzy, gwarancję na niego mam przybitą do 5 lat więc kto wie, może mnie przeżyje ;)
ertt

Postautor: TargaryenSnow » 27 gru 2017, 11:53

Dałam się namówić na zestaw Smartcardio + Duo control i powiem ze dużo taniej wyszlo – wpisz sobie w google bo promocja jeszcze jest\
TargaryenSnow

Postautor: Darias » 08 lut 2018, 19:21

Mi moja pani doktor kardiolog– Barbara Bogacka ze Szczecina, bardzo dobry specjalista jak coś – uczulała że musi być to ciśnieniomierz na ramię, bo te nadgarstkowe nic nie dają, fałszują wyniki.
Darias

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie