Jaki ciśnieniomierz najlepiej kupić ?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Jaki ciśnieniomierz najlepiej kupić ?

Postautor: Albinos » 22 maja 2018, 8:35

Powiem tak, ja zarówno aspiratorek dla mojego małego dziecka, termometr i ciśnieniomierz mam z haxe.pl, Kupiłam ostatnio tak już hurtowo te trzy artykuły. Bardzo dobrze u mnie się te trzy sprawdzają.
Albinos

Postautor: filip23 » 22 maja 2018, 13:28

Niestety, ale kompletnie się na tym nie znam... Dlatego też nie będę mógł pomóc.
Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny
Awatar użytkownika
filip23

Postautor: vikii » 28 cze 2018, 10:50

Łatwo jest mi się połapać z modelem SmartCardio. Wygodne upięcie na ramieniu, pompowanie bez zbędnego docisku na rękę, wydajny akumulator, szybkie ładowanie.
vikii

Postautor: roma4 » 02 lip 2018, 15:17

Ja ostatnio kupiłam sobie taki: haxe.pl/strona-glowna/produkty/cisnienie/product/2719-cisnieniomierz-naramienny.html#1-opis jest on fajny bo wykrywa arytmię - pozwala kontrolować ciśnienie krwi nawet w przypadku, gdy wystąpi arytmia, ma też pamięć 60 pomiarów - co pozwala na ocenę historii zmian w poziomie ciśnienia, ogólnie super rzecz!
roma4

Postautor: lolitka » 05 sty 2019, 17:01

No i tak naprawdę to zawsze jest to samo - mianowicie świetne ciśnieniomierze można kupić na stronie firmy Haxe - tam one mają wszelkie niezbędne patenty, żeby w ogóle być używane w szpitalach itd.
lolitka

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie