Gdzie zorganizowac wesele

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Gdzie zorganizowac wesele

Postautor: donata » 04 mar 2016, 3:03

kochane pomozcie,
marzy mi sie wesele w ogrodzie w jakims fajnym klimatycznym miejscu. Cos w okolicach warszawy najlepiej....
donata

Re: Gdzie zorganizowac wesele

Postautor: grabda » 04 mar 2016, 3:15

Hotel Jaworowy Dwór będzie świetny, jedyny jego minus jest taki że 40 km od warszawy trzeba bedzie dojechac, ale naprawdee warto. moja siostra miala tam wesele w zeszlym roku i wyszlo niesamowicie. swietne klimatyczne miejce
grabda

Postautor: bozena96 » 04 mar 2016, 6:46

gdzie zoganizować to nie wiem ale są fajne pomysły na prezent ślubny http://www.artess.pl/sklep/bizuteria-srebrna-z-odciskiem-palca-linii-papilarnych/26-jaki-pomysl-na-prezent-na-slub-wesele.html
bozena96

Postautor: Karolka » 05 mar 2016, 20:36

a myślałaś, żeby poradzić się konsultanta ślubnego? oni często znają niesamowite miejsca na które sami byśmy nigdy nie wpadli mi np. http://diamentowy-blask.pl/ znalazł taką gospodę, robioną na góralską trochę, sama nigdy by do niej nie dotarła z resztą cała ich pomoc przy organizacji wesela byla nieoceniona
Karolka

Postautor: pelargonia » 10 mar 2016, 19:19

ja szczerze mówiąc bałabym się stawiać na ogród sam, robiłam wesele w Best Western Premier no i oczywiście poza salą był dostęp do hotelowego ogrodu ale nie ryzykowałam tym, że w razie niepogody będę miała problem, wgl bardzo fajne miejsce, pięknie udekorowali mi salę, menu było super i to był wyjątkowy i niezapomniany dzień
pelargonia

Postautor: weronnisia88 » 14 kwie 2016, 9:51

my swoje wesele robiliśmy hotelu Delfin w Białej Podlaskiej :) mieliśmy pięknie przystrojoną sale, goście wiele razy chwalili jedzonko a sama zabawa udała sie wyśmienicie :)
weronnisia88

Postautor: śnieżynka » 21 kwie 2016, 11:26

Ja w Krakowie też w Best Western Premier i było super, aż szkoda że wesele raz w życiu :D przepiękną mają sale i super jedzenie no ale wiadomo, że klimat tworzą goście a nasi przyjaciele i rodzina dopisali jak zawsze i stawili się ładnie wszyscy zaproszeni
śnieżynka

Postautor: Tabaluga » 25 kwie 2016, 7:44

Jeśli chodzi o niepowtarzalny klimat, to polecam Blue Diamond, maja cudną salę weselną i a pokoje to istna bajka ;).
Awatar użytkownika
Tabaluga

Postautor: Lozanna92 » 01 maja 2016, 18:20

Białowieża jest bardzo chwalona i cicho tylko dojazd musielibyście zorganizować gościom
Lozanna92

Postautor: loleta » 22 maja 2016, 17:57

ja na szczęście nie miałam dużo gości i robiłam w piękną letnią pogodę u siebie w ogrodzie, zamówiłam tylko catering z KRK Katering i to był strzał w dziesiątkę- wszystkim bardzo smakowało
loleta

Następna