Gdzie zorganizowac wesele

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Gdzie zorganizowac wesele

Postautor: haniaa7 » 19 lut 2017, 17:17

Nasze wesele było w Venge w Łodzi. Świetna sala, a właściciele bardzo mili, wszystko dogadaliśmy bardzo szybko i bez problemów. A na samym weselu mieliśmy stół wiejski i pokaz barmański, bo w ofercie lokalu są takie atrakcje które dodatkowo można sobie wybrać :D
haniaa7

Postautor: fella8 » 01 kwie 2017, 6:30

Dzięki za polecenie Venge! Na pewno tam zajrze, bo szukamy właśnie sali na wesele w przyszłym roku :) A nie będzie ono zbyt duże, więc wydaje się że taka sala będzie ok :)
fella8

Postautor: wawa111 » 02 maja 2017, 6:57

Jest piękna sala ale nie wiem czy lokalizacja Ci odpowiada, tu ich strona kraina-smaku.com.pl będąc w Zakopanem jadłem tam obiad i widziałem że w ofercie mają również imprezy weselne. Wystrój bajkowy typowo góralski.
wawa111

Postautor: justynna2 » 15 maja 2017, 12:56

Jeśli chodzi o Łódź to zdecydowanie Venge. Bardzo fajny klimat, no i mają pyszne jedzenie i jest bardzo miła i pomocna obsługa :)
justynna2

Postautor: werkaaa7 » 21 maja 2017, 18:49

Tak, to prawda, w Venge jest naprawdę świetnie. Moja siostra miała tam swoje wesele i wyszło bardzo fajnie, wszystko było dopięte na ostatni guzik. Także jakby się ktoś zastanawiał, to pytajcie :)
werkaaa7

Postautor: tomma8 » 29 maja 2017, 21:34

Tyle osób mówi o tym Venge, że musi coś w tym być :D Też od znajomych słyszałam, że bardzo fajna sala :)
tomma8

Postautor: wiki88 » 05 cze 2017, 23:37

Jeśli chodzi o Venge to pełna zgoda - najlepsza sala w łodzi jak dla mnie :)
wiki88

Postautor: wiki909 » 24 cze 2017, 0:37

NO ja też zgadzam się w 100%. Venge jest naprawde super, no i cenowo też to spoko wychodzi w porównaniu do innych sal :)
wiki909

Postautor: tosia8 » 25 lip 2017, 11:32

Dzięki wam też właśnie byłam w Venge zobaczyć salę, skoro taka polecana. i wcale się nie dziwię, bo sala jest naprawdę super. No i własnie ją zarezerwowaliśmy z narzeczonym na przyszły rok :)
tosia8

Postautor: Darias » 14 sty 2018, 0:41

Przyda się też na pewno transport dla gości. My skorzystaliśmy w tym celu z firmy Emka Trans. Są z Żyrardowa, ale jeżdżą po całej Polsce. Firma w porządku, terminowo wszystko i miło, cennik ok, samochód też w dobrym stanie.
Darias

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie