Gdzie zorganizowac wesele

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Gdzie zorganizowac wesele

Postautor: Ulanka » 07 cze 2018, 6:48

My zdecydowaliśmy się na piękny hotel best western efekt express w krakowie. Było to nasze wymarzone miejsce na wesele i własnie tam postanowilismy je sobie zorganizowac.
Ulanka

Postautor: Helenka7 » 24 lip 2018, 17:50

Bardzo fajne miejsce, gdzie można zorganizować wesele to z pewnością restauracja instalacje art bistro w zamku ujazdowskim w warszawie. mają tam świetną obsługę, pyszne jedzenie i dostęp do ogródka.
Helenka7

Postautor: Juleczka » 24 lip 2018, 18:36

Ja miałam przyjęcie weselne, bardzo kameralne na 25 osób w Ok Wine&Bar. Piękna restauracja, wystrojona w stylu hamptons ;) A jedzenie pyszne.
Juleczka

Postautor: Oliwia91 » 11 lis 2018, 18:19

Moja siostra zorganizowała wesele w Trzcielu w rancho Colorado- było to jedne z lepszych wesel na których byłam. Sala bardzo ładna, pyszne jedzenie kuchni polskiej. Hotel z basenem, pokoje ładne. Ogólnie miejsce słynie również z koni, fajna atmosfera, nie słyszałam by ktoś narzekał wręcz byli pod wrażeniem tego miejsca. Sądzę, że to zawsze coś innego.
Oliwia91

Postautor: Walasek Kasia » 18 lis 2018, 15:02

My tez szukalismy w okolicach Warszawy ale ceny są bardzo wysokie wlasnie ze względu na to ze to jednak stolica. My ze wzgledu na duza ilosc gosci szukalismy cos tanszego najlepiej w klimatycznym miejscu. Tak trafilismy na restauracje z hotelem Biały Fortepian w Koole. Hotel idealny dla osob z daleka a sala sama w sobie wrecz idealna, spelniajaca wszystkie nasze wymogi i zachcianki :D
Walasek Kasia

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie