wyjazd do SPA jako prezent

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: wyjazd do SPA jako prezent

Postautor: hania7899 » 05 maja 2017, 11:48

eee. zalezy dlakogo ja wolę praktyczne preznety! jeśli chodzi o kosmetykę samochodową to fajne środki można nabyć - total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br ... cyjna.html tujest profesjonalna chemia motoryzacyjna dedykowana kierowcom! Sama tu często kupuję!
hania7899

Postautor: agata_noga_zamiata » 08 maja 2017, 11:17

Jasne, że świetny pomysł :) Ja czasem porywam męża na takie wyjazdy, jak oczywiście uda mi się zorganizować opiekę dla dziecka :) Ostatnio byliśmy w Medical SPA w Zielonkach, to blisko nas :) Odżyliśmy oboje!
agata_noga_zamiata

Postautor: wikka6 » 23 maja 2017, 18:31

O tak, wyjazd do spa jako prezent to super opcja :) Ja na przykład uwielbiam spa w Mielnie, w hotelu Unitral. Mają tam rewelacyjne termy w klimacie morza martwego, to jest świetna sprawa. JAk nie byliście jeszcze, to koniecznie musicie nadrobić :)
wikka6

Postautor: qui8 » 04 cze 2017, 22:20

Zależy z jakiej okazji prezent. Bo na ślub też bardzo dobra na przykład będzie kołdra. Ale taka lepsza już jakościwo. Ja kupowałam z firmy Dilani, maja am kołdrę z puchem gęsim :)
qui8

Postautor: bernadzia » 05 cze 2017, 13:37

eee średni prezent! nic z tego nie zostanie, nie lepiej jakąś fajną grę kupić? będzie coś materialnego i namacalnego. Fajne gry są na konsoleigry.pl Czasami można ustrzelić fajną promocję!
bernadzia

Postautor: agata_noga_zamiata » 14 cze 2017, 10:24

Świetna sprawa! Ja tak skorzystałam z prezentu i pojechałam do Medical SPA :) Jakbym była bogatsza, jeździłabym tam częściej :)
agata_noga_zamiata

Postautor: lili » 29 sie 2017, 13:01

Ja polecam vocher do Spa jako prezent, często kupuję swoim przyjaciółkom i zawsze są zadowolone. Ostatnio kupiłam dla swojej mamy i teściowej pakiet zabiegów Dzień w Spa i były bardzo zadowolone. Masaż, zabieg twarzy i manicure klasyczny. Jeśli jesteście z Warszawy to Samui Spa, super miejsce, sama korzystam i "mamy" były bardzo zadowolone. Mają fenomenalne masażystki z Bali!! Polecam i ceny też niezłe. :)
lili

Postautor: specjalistka_joasia » 30 sie 2017, 11:18

Wyjazd do spa to świetny pomysł na prezent.
Może wybierz się tam z żoną? Albo zafunduj jej day-spa w swoim mieście.
specjalistka_joasia

Postautor: Martina » 12 mar 2018, 0:47

Świetny pomysł na prezent. Moim zdaniem, jeśli nie dłuższy wyjazd, to chociaż masaż będzie dobrym rozwiązaniem. Ja chodzę w Krakowie na Tajski Masaż i jestem bardzo zadowolona. nie pogardziłabym takim prezentem:)
Martina

Postautor: Antkakoko » 15 mar 2018, 9:31

Wyjazd do SPA to bardzo fajny pomysł :) Kiedyś pojechałam z moją mamą na weekend i obie się zrelaksowałyśmy
Gdzie cel uświęca środki, tam niewielu świętych.
Antkakoko

Poprzednia