wyjazd do SPA jako prezent

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

wyjazd do SPA jako prezent

Postautor: Samba » 07 cze 2016, 9:44

moja żona za 2 tygodni ma urodziny i zastanawiam sie co by jej kupić. Ostatnio bardzo dużo pracuje i nie ma czasu dla siebie wiec pomyslalem żeby w ramach prezentu kupić jej 3 dniowych wyjazd do SPA. Myślicie że to dobry pomysł? Czy lepiej cos innego?
Samba

Re: wyjazd do SPA jako prezent

Postautor: drwalik » 28 cze 2016, 9:17

myślę, że pomysł idealny ze względu na to, że sam taki prezent żonie zrobiłem na jej urodziny ostatnio i była mega zadowolona i zaskoczona :P
Zabrałem ją nic jej nie mówiąc na weekendowy pobyt w Ciechocinku do hotelu Abidar. W hotelu oczywiście SPA i jak się dowiedzieliśmy na miejscu w cenie noclegu (która i tak była już zaskakująco niska) mogliśmy za darmo korzystać z jacuzzi i sauny :)
drwalik

Postautor: helek » 05 lip 2016, 7:17

Jak dużo pracuje to może potrzebuje odskoczni ? http://motoprezent.pl/auta/lamborghini-gallardo-560km/ zobacz jakie fajne autko ? nie myślisz, że chciałaby się takim przejechać z zawrotną prędkością ? Powiem Ci ja stawiam własnie na takie prezenty juz od dłuższego czasu i jak narazie ja się nie zawiodłem ani osoba obdarowana.
helek

Postautor: Hotel Klimek****SPA » 07 lip 2016, 19:38

Taki prezent to świetny pomysł! Do nas często przyjeżdżają goście (głównie panie :)), którym podarowano taki pakiet SPA i zawsze wyjeżdżają zadowoleni.
www.hotelklimek.pl
Hotel Klimek****SPA

Postautor: mirabell6 » 15 lip 2016, 8:14

Pewnie, że wyjazd do spa to super prezent! Ja sama taki zrobiłam mojej przyjaciółce. Sprezentowalam jej na urodziny wyjazd do spa Unitral w Mielnie. Była zachwycona, bo przy okazji miała też blisko do morza, a samo spa w super standardzie :)
mirabell6

Postautor: miśka7 » 26 lip 2016, 22:53

Za waszymi namowami też postanowiłam, że w tym roku zabiorę przyjaciółkę na urodziny do Unitral w Mielnie. Już nie moge się doczekać! Sądząc po waszych opiniach i przeglądając strone hotelu, to naprawdę robi wrażenie :D Dam znać później jak podobał się taki prezent :D
miśka7

Postautor: wisienka44 » 26 lip 2016, 23:12

Ja też zrobiłam taki prezent przyjaciółce, tylko pojechałyśmy do Pałacyku Łąkomin. Spa jest naprawdę eleganckie i fajnie urządzone, a zabiegi cudowne. Zrelaksowałyśmy się za wszystkie czasy :D
wisienka44

Postautor: wiktoria88 » 16 sie 2016, 4:34

Moim zdaniem taki wyjazd do spa to świetny prezent. Ostatnio wróciłam ze spa w Lubiczu w Ustce i teraz mam zamiar zabrać tam siostrę z okazji jej urodzin. Spa jest cudowne, najlepsze w jakim do tej pory byłam. W ogóle wszystko tam jest na bardzo wysokim poziomie urządzone i zorganizowane. Wypoczęłam za wszystkie czasy i wiem, ze moja mama będzie przeszczęśliwa :D
wiktoria88

Postautor: leeloo » 26 sie 2016, 11:49

Uważam, że to wspaniały prezent dla kobiety. Relaks, a przy tym możliwość poprawy urody, każda z nas tego pragnie. Nie koniecznie musi to być weekendowy wypad może wystarczy jeden dzień. Dostałam od męża voucher do SPA na pakiet zabiegów w bardzo eleganckim poznańskim salonie http://www.goodtimedayspa.eu/ Miły personel, wyjątkowy klimat i ten przyjemny masaż peelingujący, którego nie zapomnę. Taki wypad w prawdzie trwał parę godzin, ale było cudownie ;)
leeloo

Postautor: turkusowa » 30 sie 2016, 7:27

co do hotelu Abidar to uważam, że to idealne miejsce tym bardziej jeżeli twoja żona nie jest już "nastolatką" :P Generalnie jest to miejsce przeznaczone w szczególności dla ludzi nieco starszych gdyż hotel położony jest w Ciechocinku a jak wiadomo to uzdrowisko :) Bardzo kameralny klimat, nowoczesne spa z zabiegami takimi jak masaże i zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało oraz okłady borowinowe i liposukcja ultradźwiękami. Mój mąż mnie tam wysłał z okazji urodzin i nigdy w życiu lepiej nie wypoczęłam :)
turkusowa

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie