wyjazd do SPA jako prezent

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: wyjazd do SPA jako prezent

Postautor: miśka77 » 01 wrz 2016, 20:45

ja niedawno kupilam mamie na prezent wyjazd do spa unitral w mielnie. Naprawdesie ucieszyla a po powrocie była zachwycona. Mówiła że już dawno tak sie nie zrelaksowała :)
miśka77

Postautor: rewel » 11 wrz 2016, 17:42

ja dawałam ostatnio w prezencie vouchery ale z http://motoprezent.pl/ , to fajna możliwość jazdy sportowym autem. Nie jedna osoba chciała by wsiąść do Ferrari a ja dawałam poprzez urodziny taką mozliwosć.
rewel

Postautor: gigi » 22 wrz 2016, 0:14

No pewnie, że wyjazd do spa to super pomysł na prezent! Jeszcze jak jest w jakimś fajnym miejscu to już w ogóle. A myślałaś już może o czymś konkretnym? Zobacz sobie ofertę Unitral w Mielnie. Byłam tam kilka razy i spa mają naprawdę fajne. Dodatkowym wielkim plusem jest bliska odległość do morza :)
gigi

Postautor: scooot » 07 paź 2016, 5:55

Super!
Ja kiedyś dostałam aparat do mierzenia cisnienia z diagnosis i uwzywam do tej pory a to było +/- 2 lata temu! Kozrtsyta zniego tez moja mama i mój tata. Ma fajny wyswietlacz i długo wytrzymują baterie, dokłądnie mierzy. Lubie dostawac takie praktyczne preznety.
scooot

Postautor: laura444 » 10 paź 2016, 8:34

Pewnie że wyjazd do spa to jest super pomysł na prezent. Bardzo oryginalny :) Jak szukasz fajnego spa, to podpowiem Ci, że bardzo fajne maja w hotelu Grand Lubicz w Ustce http://www.grandlubicz.pl/grand-lubicz/spa-wellness. Byłam już 3 razy i na pewno jeszcze wrócę. Bardzo fajne zabiegi, duży wybór no i cenowo też wychodzi w porządku. A skoro to ma być prezent, to tym lepiej, bo w sam hotel jest naprawde świetny :)
laura444

Postautor: Dorian » 10 paź 2016, 10:45

Świetny pomysł:):) na polskalata.pl można znaleźć luksusowy hotel razem ze spa w niskich cenach:)
Dorian

Postautor: ola » 15 lis 2016, 22:09

Uważam, że voucher w spa to dobry prezent, ale oczywiście to wszystko zależy od upodobań. Ja np. skorzystałam ostatnio ze spa, a mój mąż, który też dostał voucher (oboje dostaliśmy prezent od dzieci na rocznice ślubu) wręcz spa nie cierpi, masaże przyprawiają go o łaskotki a inne zabiegi omija szerokim łukiem. Mieszkamy w Koszalinie i dzieci kupiły nam voucher do jednego z Hoteli Nadmorskich w Mielnie. Ja rozkoszowałam się błogim lenistwem, a mąż z powodzeniem pozbierał bursztyny na plaży :)
ola

Postautor: Sławomir » 28 lis 2016, 13:19

Myślę, że tak, to jak najbardziej udany prezent. Każda kobieta ucieszy się z wyjazdu do SPA, każda o tym marzy. Zafunduj jej weekend w hotelu Verde Montana w Kudowej Zdrój. Bardzo ładny hotel i dużo relaksacyjnych zabiegów. A dla wszystkich gości jest basen, sauna i sala fitness.
Sławomir

Postautor: mapek » 29 lis 2016, 9:13

SPA to naprawdę super pomysł! Ja sama ostatnio byłam w hotelu spa Senator w Dźwirzynie i solidnie sobie wypoczęłam, a było mi tego trzeba od dawna. Skorzystalam z różnych zabiegów, szczególnie mile wspominam rytuał saunowy z mistrzem ceremonii, bardzo relaksujące przeżycie ;)
mapek

Postautor: JustynaGrodzka » 30 lis 2016, 8:18

Pomysł rzeczywiście zacny, ciekawe czy go zrealizowałaś? :)
https://www.facebook.com/groups/1318810368185788/1318814674852024/?notif_t=like&notif_id=1483101354274481
JustynaGrodzka

PoprzedniaNastępna