wyjazd do SPA jako prezent

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: wyjazd do SPA jako prezent

Postautor: komando » 25 sty 2017, 9:52

SPA to super pomysł :)
komando

Postautor: angie3 » 03 mar 2017, 1:29

Generalnie świetny pomysł z tym wyjazdem do spa jako prezent :D Ja bym się bardzo ucieszyła. Tym bardziej jakby ktoś zafundował mi taki tydzień w spa Unitral w Mielnie :d Bardzo je lubię, mają świetne zabiegi w dobrych cenach, no i tak blisko do morza :D
angie3

Postautor: kosma88 » 13 mar 2017, 15:16

No tak, taki pomysł na wyjazd nad morze jest bardzo fajny, nawet kiedyś już słyszałam o tym mielnie :) Ale jak ktoś akurat nie ma takich funduszy, to można coś mniejszego zamówić, jak na przykład perfumy. JA siostrze zamawiałam ostatnio ze stronki e-happiness.pl, mają fajne zapachy :)
kosma88

Postautor: laurkaa17 » 31 mar 2017, 10:30

Zamiast spa może być biżuteria , albo coś co zrobisz sam to najbardziej ją ucieszy
laurkaa17

Postautor: aleksandrator » 01 kwie 2017, 20:00

Spa to bardzo fajny pomysł. My mojej mamie dwa lata temu zorganizowaliśmy taki wyjazd była bardzo zadowolona, a w tym roku dostała od nas maszynę z galerialucznik.pl i też bardzo się cieszyła, ponieważ najważniejsze to urozmaicać ;)
aleksandrator

Postautor: kalioppe » 02 kwie 2017, 12:49

Ja właśnie mojej siostrze zrobiłam taki prezent i na urodziny :D Bardzo się ucieszyła, bo uwielbia się porelaksować w spa, z resztą ja tak samo :d I pojechałyśmy razem do Grand Lubicza w Ustce, tam mają świetne spa i fajne zabiegi. No a poza tym jest dużo innych atrakcji, które oczywiście też nie umknęły naszej uwadze :D Jest basen, jest siłka, kręgielnia i nawet aqua park :D
kalioppe

Postautor: Denksa » 02 kwie 2017, 16:40

Wspominany unitral uwielbiam! W tych okolicach an lepsza spa nie trafiłam. Ale, chyba to jest rzecz najważniejsza, przynajmniej dla mnie. Spokojnie można wybrać się tam całą rodziną, w tym również z dziećmi, bo sa do tego super przystosowani! i atrakcje, i jedzenie, wszystko!
Denksa

Postautor: monika_32 » 26 kwie 2017, 4:36

Ja jako prezent od męża dostałam wizytę w Relaksowania Day SPA w Warszawie. Jestem mu ogromnie wdzięczna bo był mi potrzebny taki relaks. Poza tym dzięki niemu poznałam to miejsce i obecnie regularnie korzystam z masaży. To bardzo poprawia moje samopoczucie.
monika_32

Postautor: Tris » 28 kwie 2017, 22:01

Bardzo przyjemny prezent, muszę przyznać. Z okazji imienin koleżanka zafundowała mi taki wypad. Pełen relaks i chwila wolności od obowiązków i życia codziennego. :D
Tris

Postautor: kendra3 » 04 maja 2017, 16:13

Zgadzam się w 100%, taki wyjazd do spa to super prezent :) Jakbyście szukali fajnego spaw okolicach Gorzowa wielkopolskiego to ja bardzo polecam Pałacyk Łąkomin :)
kendra3

PoprzedniaNastępna