walka z alergia

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: walka z alergia

Postautor: Gość » 25 paź 2018, 12:21

[quote="hdbqwid"]U mnie na alergię też pomaga ozonowanie. Dzięki temu lepiej mi się funkcjonuje w domu :) lżej oddycha, lepiej się czuję. Myślałam nad kupnem ozonatora, ale wygodniej jak raz na jakiś czas przyjeżdża ekipa ozonująca z Airozone. Polecam ich, bo rzeczywiście są dobrzy :)[/quote]

dzięki za polecenie Airozone, wcześniej nie słyszałam nawet o czymś takim jak ozonowanie, a to serio pomaga. czuję się teraz lepiej o wiele i na pewno będę co jakiś czas powtarzać.
Gość

Postautor: grecia » 11 gru 2018, 9:13

Okazało się że mój mały Antoś ma alergie na kurz. Polecono mi zakup oczyszczacza powietrza do domu. Ma ktoś może takie urządzenie w domu ? Mógłby doradzić co wybrać ?
grecia

Postautor: wielkiwonsz » 13 gru 2018, 11:17

grecia pisze:Okazało się że mój mały Antoś ma alergie na kurz. Polecono mi zakup oczyszczacza powietrza do domu. Ma ktoś może takie urządzenie w domu ? Mógłby doradzić co wybrać ?

Generalnie jest tego naprawde sporo. Certyfikaty potwierdzające skuteczność, pobor energii. Ja wybierajac dla siebie patrzyłem na wydajnosc danego urzadzenia i na jakosc filtrow. Ale odkad urzedzenie jest u mnie w domu samopoczucie mam duzo lepsze i cieknacy katar zniknal
wielkiwonsz

Postautor: DoradcaOnlineZepter » 13 gru 2018, 20:47

grecia pisze:Okazało się że mój mały Antoś ma alergie na kurz. Polecono mi zakup oczyszczacza powietrza do domu. Ma ktoś może takie urządzenie w domu ? Mógłby doradzić co wybrać ?

Jeżeli Twój syn jest alergikiem to niezwykle istotne jest aby w powietrzu nie było cząsteczek kurzu. To, że często sprzątasz w domu i oznacza, że eliminujesz 100% kurzu. Dopiero zastosowanie odpowiednich filtrów powietrza daje wysoką skuteczność w walce z kurzem. Jeżeli rozważasz zakup takiego urządzenia to przede wszystkim sugeruj się filtrami. Im więcej tym lepiej. Ważnym elementem jest też możliwość wzbogacania powietrza o jony ujemne dzięki czemu powietrze jest jeszcze czystsze i sprzyja swobodnemu oddychaniu. W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji!
Paweł
Doradca Online Zepter International Poland
doradca@zepter.com.pl
DoradcaOnlineZepter

Postautor: DoradcaOnlineZepter » 13 gru 2018, 20:49

wielkiwonsz pisze:Generalnie jest tego naprawde sporo. Certyfikaty potwierdzające skuteczność, pobor energii. Ja wybierajac dla siebie patrzyłem na wydajnosc danego urzadzenia i na jakosc filtrow. Ale odkad urzedzenie jest u mnie w domu samopoczucie mam duzo lepsze i cieknacy katar zniknal

Urządzenia filtrujące powietrze są także niezwykle pomocne w walce ze smogiem w naszych domach. THERAPY AIR ION perfekcyjnie oczyszcza powietrze oraz chroni przed smogiem, 5 filtrów eliminuje 99,9% zanieczyszczeń, również tych o wielkości PM 2,5. Czy Twój oczyszczacz również pomaga Ci w radzeniu sobie ze zjawiskiem smogu którego wpuszczamy do domów otwierając okna?
Paweł
doradca@zepter.com.pl
DoradcaOnlineZepter

Postautor: grecia » 17 gru 2018, 17:21

DoradcaOnlineZepter pisze:Jeżeli Twój syn jest alergikiem to niezwykle istotne jest aby w powietrzu nie było cząsteczek kurzu. To, że często sprzątasz w domu i oznacza, że eliminujesz 100% kurzu. Dopiero zastosowanie odpowiednich filtrów powietrza daje wysoką skuteczność w walce z kurzem. Jeżeli rozważasz zakup takiego urządzenia to przede wszystkim sugeruj się filtrami. Im więcej tym lepiej. Ważnym elementem jest też możliwość wzbogacania powietrza o jony ujemne dzięki czemu powietrze jest jeszcze czystsze i sprzyja swobodnemu oddychaniu. W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji!
Paweł
doradca@zepter.com.pl

Czyli im więcej filtrów tym lepiej, dobrze rozumiem ? A czy takie urządzenia nawilżają powietrza czy tylko oczyszczają ?
grecia

Postautor: DoradcaOnlineZepter » 27 gru 2018, 15:23

grecia pisze:Czyli im więcej filtrów tym lepiej, dobrze rozumiem ? A czy takie urządzenia nawilżają powietrza czy tylko oczyszczają ?

Owszem. Większa ilość filtrów pozwala na dokładniejsze oczyszczenie powietrza w danym pomieszczeniu. System oczyszczania i uzdatniania powietrza wewnątrz pomieszczeń THERAPY AIR ION nie nawilża, posiada za to generator jonów ujemnych, których generuje około 220 000 na cm3 w trybie turbo, czyli dwukrotnie więcej niż ich ilość zawarta w powietrzu w okolicach najzdrowszych miejsc na ziemi, np. wodospadów.
Paweł
doradca@zepter.com.pl
DoradcaOnlineZepter

Postautor: kipper » 28 gru 2018, 19:49

DoradcaOnlineZepter pisze:[
Owszem. Większa ilość filtrów ozwala na dokładniejsze oczyszczenie powietrza w danym pomieszczeniu. System oczyszczania i uzdatniania powietrza wewnątrz pomieszczeń THERAPY AIR ION nie nawilża, posiada za to generator jonów ujemnych, których generuje około 220 000 na cm3 w trybie turbo, czyli dwukrotnie więcej niż ich ilość zawarta w powietrzu w okolicach najzdrowszych miejsc na ziemi, np. wodospadów.
Paweł
doradca@zepter.com.pl

Widzę że ten oczyszczacz ma wiele przydatnych funkcji, a wie pan może jak głośno działa? Jest szansa zostawić go na noc w pokoju u dziecka?

@doradcaonlinezepter Mam jeszcze pytanie odnośnie mocowania, czy oczyszczacz musi koniecznie stać na podłodze czy jest możliwość innego montażu?
kipper

Postautor: DoradcaOnlineZepter » 03 sty 2019, 11:41

kipper pisze:Widzę że ten oczyszczacz ma wiele przydatnych funkcji, a wie pan może jak głośno działa? Jest szansa zostawić go na noc w pokoju u dziecka?

Dokładnie rzecz biorąc to oczyszczacz generuje hałas na poziomie od 21db do 46 db. Taki poziom hałasu można porównać na przykład do szeptanej rozmowy. Dzięki kilku różnym trybom pracy można pozostawić włączony oczyszczacz również na noc w pokoju dziecka.

kipper pisze:Mam jeszcze pytanie odnośnie mocowania, czy oczyszczacz musi koniecznie stać na podłodze czy jest możliwość innego montażu?

Urządzenie może zostać zamocowane na ścianie. W przypadku montażu Therapy Air Ion na ścianie należy upewnić się, że urządzenie znajduje się w zalecanej odległości od ścian i sufitu. Należy także użyć dodatkowego zaczepu do zawieszenia urządzenia i mocno dokręcić śruby zaczepu do ściany.
DoradcaOnlineZepter

Postautor: grecia » 03 sty 2019, 12:16

DoradcaOnlineZepter pisze:Owszem. Większa ilość filtrów pozwala na dokładniejsze oczyszczenie powietrza w danym pomieszczeniu. System oczyszczania i uzdatniania powietrza wewnątrz pomieszczeń THERAPY AIR ION nie nawilża, posiada za to generator jonów ujemnych, których generuje około 220 000 na cm3 w trybie turbo, czyli dwukrotnie więcej niż ich ilość zawarta w powietrzu w okolicach najzdrowszych miejsc na ziemi, np. wodospadów.
Paweł
doradca@zepter.com.pl

a przez jaki czas takie urzadzenie powinno chodzić ? Moze byc wlaczone cala noc, nie ze za duzo prądu ?
grecia

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie