Zdrowa skóra i samopoczucie

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Zdrowa skóra i samopoczucie

Postautor: aniacholewa23 » 02 sie 2016, 8:36

Witajcie, chce się z wami podzielić moją historią. Ostatnio miałam problemy ze skórą, pieczenie jakieś dziwne rzeczy się działy do których jeszcze nasilił się stres i bóle brzucha. Szukałam więc jakiejś recepty na zdrowie ale nic co by mogło mi pomóc nie udało mi się znaleźć, no i pewnego dnia dostałam od koleżanki filiżankę z wywarem z ziółek, po których poczułam się lepiej. Powiedziała mi później, że zamówiła je przez stronę. Ja zrobiłam tak samo, dodatkowo kupiłam jeszcze krem, no i nie wiem czy to placebo, czy też nie, ale teraz czuje się zdecydowanie lepiej. Więc serdecznie wam polecam tą stronę :) http://mekam.pl/
aniacholewa23

Re: Zdrowa skóra i samopoczucie

Postautor: yekki » 15 wrz 2016, 17:17

Ja ostatnio chodziłam jakaś taka bez siły i energii do życia, moje samopoczucie było okropne. Koleżanka poleciła mi zamówić sobie schisandre z hepatica, bo twierdziła, że to wszystko przez stres. No i miała rację, czuję się dużo lepiej :)
yekki

Postautor: miransaa » 22 wrz 2016, 0:04

Wiadomo, że dobre samopoczucie i zdrowa skóra to też zasługa odpowiednio dobranej diety. Ja chodzę do poradni "dietetyczne niebo" i tam po serii badań mam właśnie odpowiednio dobraną dietę. Od razu czuje sie dużo lepiej :)
miransaa

Postautor: piszczałka » 22 wrz 2016, 10:40

Jeżeli czujemy, że coś dzieje się z naszym organizmem, to idziemy do lekarza po skierowanie na podstawowe badania i wykluczamy m.in. choroby. Ja bym w ciemno nie piła jakichś ziółek nie wiedząc co mi tak naprawdę dolega i jaka jest tego przyczyna.
piszczałka

Postautor: Dexter » 08 paź 2016, 10:56

Skórę trzeba odżywić zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz. Na pewno przydadzą Ci się kwasy omega i dużo witamin- najlepiej czerp je ze świeżych owoców i warzyw. Do tego możesz kupić jakiś nawilżający balsam czy emulsję do kąpieli, popytaj w drogeriach lub aptekach.
Dexter

Postautor: FalloutGirl » 23 gru 2016, 14:35

Zdrowa skóra to nawilżona i odżywiona skóra. Trzeba używać dobrych preparatów do demakijażu oraz dobrych kremów (np. Neuro Collagen od Bielendy), a czasem nawet uzupełnić pielęgnację o silniej działający preparat np. serum. Aby mieć zdrową i zadbaną cerę trzeba też wysypiać się, 7-8 godzin nieprzerwanego snu.
FalloutGirl

Postautor: Felicia » 11 paź 2017, 8:20

Dla mnie kosmetykiem ktory dobrze i szybko odzywia skore jest olejek w kremie z bielendy. Bardzo fajna formula kremowa z dzialaniem olejkowym. Doskonale nawilża skore, zmiekcza ją, wygladza.
Felicia

Postautor: ekku8 » 26 paź 2017, 22:04

Jak szukacie właśnie fajnych kosmetyków z kolagenem to zerknijcie na zdrowiej,net.pl :)
ekku8

Postautor: liszajek » 19 lis 2017, 17:55

To wszystko czasami zależy od rodzaju skóry jaki mamy. Ja na przykład mam atopowe zapalenie skóry i muszę szczególnie uważać na moją skórę. Na to jakich kremów używam itd.Ostatnio używam takich fajnych z atopis.pl bardzo fajne, i bardzo łagodne do tego!
liszajek

Postautor: Gość » 21 lis 2017, 9:05

Olejek cbd Pharma warto zastosować. Świetnie poprawia kondycję organizmu.
Gość

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie