Problem z trądzikiem u córki

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Problem z trądzikiem u córki

Postautor: Mucha » 31 sie 2016, 18:15

Mojej córce wychodzi trądzik, a chciałbym jej jakoś pomóc. Możecie coś doradzić na pozbycie się problemu?
Mucha

Re: Problem z trądzikiem u córki

Postautor: toja2 » 06 wrz 2016, 14:34

A ile córka ma lat? byłaś może z nią u lekarza może to już ten etap młodzieńczy gdzie dużo nastolatków ma z tym problem albo wybierz się do apteki na pewno coś ci doradzą na to :) Ja dla mojej córki też ostatnio tam kupowałam.
toja2

Postautor: Mucha » 07 wrz 2016, 8:31

A córa to nastolatka. U lekarza nie byliśmy bo to ewidentnie trądzik jest, widać na pierwszy rzut oka ; )
Mucha

Postautor: adella » 07 wrz 2016, 13:39

Podejdź do apteki i zapytaj magister to na pewno poleci coś sprawdzonego. Moja koleżanka dla syna pytała niedawno i poleciła jej Pani żel Aquaclin. Można go stosować od 12go roku życia.
adella

Postautor: rejka » 08 wrz 2016, 9:38

Tutaj znajdziesz wszystkie istotne informacje na temat trądziku http://obk.pl/tradzik-jak-sobie-z-nim-radzic/ , nie powinno się jadać a dużo słodyczy i białego pieczywa, to on wpływa na zły stan cery.
rejka

Postautor: Pogodna » 08 wrz 2016, 18:00

tyle jest tych środków na te paskudne pryszcze, że aż nie wiadomo co kupić. A jak tam działa ten Aquaclin?
Awatar użytkownika
Pogodna

Postautor: Mucha » 15 wrz 2016, 14:31

Poszedłem do apteki i faktycznie jest Aquaclin. W ogóle to fajnie bo był bez recepty to kupiłem go. Pani w aptece tłumaczyła mi żeby córa stosowała go regularnie to wtedy szybciej trądzik zniknie. Zobaczymy bo na razie używa go jakieś kilka dni, ale wspominała mi, ze jest fajny więc pewnie pojedyncze krostki zaczęły już znikać.
Mucha

Postautor: adella » 18 wrz 2016, 17:31

Stosuje się go dwa razy dziennie miejscowo. Czyli wsmarowuje sie żel w miejsca w których pojawiły się wypryski. Żel jest antybakteryjny więc dociera do wnętrza miejsc zmienionych wypryskami i wysusza je zabijając bakterie. Z tego co nam magister mówiła to mozna go stosować u dzieci już od 12go roku życia. Poza wypryskami dobrze radzi sobie tez z zaskórnikami. Niestety to równie częsty problem u nastolatków. No i jest niedrogi - to też plus.
adella

Postautor: Mucha » 07 paź 2016, 12:45

Tak właśnie go stosuje, dwa razy w ciągu. Teraz na tym etapie różnica jest zauważalna, krostki zaczynają znikać, jest więc dobrze ; )
Mucha

Postautor: Pogodna » 10 paź 2016, 17:53

po zastosowaniu i naocznym zbadaniu efektów działania tego żelu jestem zobowiązania podzielić się opinią na jego temat - potwierdzam pozytywne działanie, zniknięcie pryszczy i gładką skórę
Awatar użytkownika
Pogodna

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie