Jak wybielić ekspresowo zęby

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Jak wybielić ekspresowo zęby

Postautor: Agatinka87 » 02 lis 2016, 7:49

Jakie macie sprawdzone sposoby wybielania zębów? Za niedługo wybieram się na wesele i chciałabym ładnie wyglądać. Czy jak zastosuję się z wskazówek z tego artykułu http://odzyskajdzien.pl/2546-jak-wybielic-zeby-w-tydzien to wystarczy? Czy macie inne sprawdzone metody? Może jakaś sprawdzona pasta do zębów?
Agatinka87

Re: Jak wybielić ekspresowo zęby

Postautor: MartynaJ » 15 maja 2017, 13:07

hmm ja używam od pół roku pasty blanx white shock z nakładką, słyszałam, że Ajona (chyba tak to się piszę jest też dobra) ale nie wiem czy w tak szybkim czasie da się wybielić zęby :( Osobiście polecam też strone superusmiech, bo tam mnóstwo fajnych preparatów do zębów, które mi bardzo pomogły.
MartynaJ

Postautor: heniutek » 23 lip 2017, 23:32

Ekspresowe wybielanie? Nie wydaje mi się, żeby było to ani skuteczne ani bezpieczne. Sąsiadka wybielała zęby w Aldent, ale to zajęło jej kilka tygodni i efekty utrzymują się do tej pory, mimo, że kawę pije w hektolitrach ;)
heniutek

Postautor: Sarsa » 08 wrz 2017, 10:28

żeby wybielić zeby to wg mnie najlepiej z takim czymś udac siędo gabinetu stomatologicznego ,gdzie zrobia to profesjonalnie ;) ja tak zrobiłam i wybrałam sie do Centrum Stomatologicznego Demed na Ursynowie . I z efektów jestem zadowolona ;) Też probowałam różne metody stosować, jednak co wizyta u dentysty to wizyta u dentysty ;)
Sarsa

Postautor: kuleczka11 » 08 wrz 2017, 10:56

Ja też używam Blanxa jakieś dwa tygodnie i średnio widzę efekty. Wydaje mi się że ekspresowo się tego nie da zrobić. :roll: :roll:
Drzewka i krzewy :-)

https://drzeweczkaa.sklepna5.pl/
kuleczka11

Postautor: figa » 19 lis 2017, 21:48

Ja używam past wybielających. Ogólnie mam białe zęby, wiec jakiejś mega róznicy po wybielaniu nie widziałam. Znajomi jedynie zwracali uwagę. A najlepsza metoda to opalenizna, dla kontrastu :D
figa

Postautor: Karolina » 01 lut 2018, 12:11

Ekspresowo się nie da, chyba że chce się sobie zniszczyć szkliwo. Z internetu tez bym nie kupowała środków, o ile nie są jakoś dobrze sprawdzone. Najlepiej po prostu iść do dentysty, klasyczna sprawdzona metoda :) Zrobi wybielanie fachowo i nie uszkodzi nam zębów. Ja wybielałam w centrum stomatologicznym Margo we Wrocławiu i jestem zadowolona z efektu, długo się utrzymuje.
Karolina

Postautor: fit_Edyta » 12 lut 2018, 10:06

Na to trzeba czasu. Najlepiej jest wybielać zęby w gabinecie dentystycznym. Jednak dobrze jest też stosować pasty wybielające, które pomagają pozbyć się osadu. Chociaż jeśli pijemy dużo kawy to niestety to i tak nie da zbyt wiele. Najlepiej będzie jak odstawimy kawę bo to głównie przez nią żółkną zęby.
fit_Edyta

Postautor: Anja » 18 kwie 2018, 2:01

Najlepiej wybielać zeby w gabinecie stomatologicznym . ja miałam wybielane jakimiś specjalnymi zelami w centrum stomatologicznym Demed .Potem wiem ,ze stosowali jakąs specjalną lampę . Jaką ? nie ma pojęcia . w każdym razie zęby mam teraz piękne ;) Bo tak to miałam zażółcone od kawy i herbaty ;/

Ostatnio przesunięty w górę 18 kwie 2018, 2:01 przez: Anonymous.
Anja

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie